Zamknij

Walka Polaka o mistrzostwo świata przełożona. "Namieszała" Jennifer Lopez

26.07.2022 11:09
Różański vs Rivas
fot. Piotr Molecki/East News

Łukasz Różański 13 sierpnia miał walczyć z Oscarem Rivasem o pas mistrza świata w kategorii bridger, ale pojedynek został przesunięty na inny termin. Powód jest absurdalny. Wszystko przez... podróż poślubną Jennifer Lopez i Bena Afflecka.

Walka Łukasz Różański vs Oscar Rivas była zaplanowana na 13 sierpnia w kolumbijskim mieście Cali. Wydarzenie swoim występem miała uświetnić gwiazda muzyki pop Jennifer Lopez. Piosenkarka 16 lipca poślubiła jednak Bena Afflecka, zatem gala bokserska koliduje z miesiącem miodowym nowożeńców. W rezultacie JLo zrezygnowała z występu, a organizatorzy podjęli decyzję o... przesunięciu wszystkich zaplanowanych starć na inny termin.

Taki obrót spraw zdenerwował zarówno promotora Andrzeja Wasilewskiego, jak i samego zawodnika. "Walka o zawodowe Mistrzostwo Świata w boksie pomiędzy Oscar Rivas i Polakiem Łukaszem Różańskim, planowana na 13 sierpnia w Cali jest niestety przesunięta. Łukasz już miał lecieć na końcówkę obozu przygotowawczego do Miami. Winna. Jennifer Lopez. Naprawdę" - napisał na Twitterze Wasilewski.

Różański vs Rivas: Walka przesunięta przez Jennifer Lopez

"Niewiarygodne. Jennifer Lopez skasowała walkę Łukasza Różańskiego o zawodowe Mistrzostwo Świata w boksie... W boksie na top poziomie ciągle mnie coś zaskakuje" - kontynuował.

Rozczarowany jest też pięściarz. "I co mogę zrobić?!! Walka została przełożona na późniejszy nieokreślony termin... Miały się spełnić marzenia, ale to nie znaczy, że się nie spełnią i mam nadzieję, że tak samo jak ja również i Wy, czyli moi kibice, trzymacie kciuki, by to wydarzenie jak najszybciej się odbyło!!! Szkoda przygotowań, bo jestem przygotowany w 100%. Waga zrobiona i jestem gotowy. Czekamy na rozwój sytuacji i konkretną datę" - podkreślił na Instagramie. Swój wpis oznaczył tagami, m.in. zły.

RadioZET.pl