Zamknij

"Różal" wypalił sobie na głowie numer. W słusznej sprawie [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
10.02.2017 08:45
Marcin Różal Różalski
fot. Facebook/Marcin Różal Różalski

Marcin "Różal" Różalski po raz kolejny zaszokował. Wojownik MMA wypalił sobie na głowie numer 269, symbol ruchu wyzwolenia zwierząt.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Różal", który w niedawnym pojdeynku w KSW pokonał Mariusza Pudzianowskiego, znany jest z walki o prawa czworonogów. Jego profil na Facebooku pełen jest informacji dot. złego traktowania zwierząt, a także możliwości pomocy. Teraz fighter postanowił zaszokować swoich fanów, by namacalnym dowodem zaprotestować przeciwko prześladowaniu zwierząt.

Zobacz także

Zawodnik rozgrzanym metalem wypalił sobie na głowę numer 269. To symbol związany z wydarzeniem sprzed kilku lat. Wówczas w Izraelu, na jednej z farm, uratowano cielaka, który miał na ciele wypalony właśnie ten numer. Od tego czasu aktywiści z całego świata tatuują sobie bądź wypalają "269" na znak solidarności ze zwierzętami.

UWAGA: Wideo tylko dla widzów o mocnych nerwach!

"Różal" wspiera schroniska dla psów i działa na rzecz pomocy poszkodowanym zwierzętom.

Nielegalna hodowla w Dobrczu

Kilka dni temu w Dobrczu pod Bydgoszczą policja wraz z przedstawicielami organizacji społecznej "Pogotowie dla Zwierząt" zlikwidowali nielegalna hodowlę zwierząt. Psy i koty żyły tam w skandalicznych warunkach, wiele z nich nie opuszczało pomieszczeń, były w bardzo złej kondycji psychicznej i fizycznej.

Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

RadioZET.pl/sport.pl/KS