Zamknij

Różal vs Zimmerman GODZINA: O której walka KSW 71? Kiedy?

16.06.2022 17:55
Marcin Różalski
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Marcin Różalski - Errol Zimmerman godzina i data walki: sprawdź, kiedy do oktagonu KSW wejdzie "Różal". Zobacz, na którą godzinę zaplanowano powrót legendy mieszanych sztuk walki na KSW 71! Relacja i wyniki gali dzisiaj od godziny 20.00 na sport.radiozet.pl.

Powrót Marcina Różalskiego do KSW to coś, na co fani czekali od dawna. Popularny "Różal" wraca do oktagonu po ponad pięcioletniej przerwie. W KSW ma stoczonych łącznie jedenaście walk, a jego bilans to siedem zwycięstw (cztery przez TKO) oraz cztery porażki. 43-latek w swojej karierze ma na rozkładzie m.in. Mariusza Pudzianowskiego oraz Fernando Rodriguesa Jr, którego pokonał w niecałe 16 sekund, dzięki czemu zdobył pas mistrza wagi ciężkiej KSW, który później zwakował.

KSW 71: walka Różalski vs Zimmerman

Z Różalskim zmierzy się Errolem Zimmermanem w formule K-1 w rękawicach do MMA. Dla Holendra będzie to debiut w największej polskiej organizacji MMA. Do tej pory popularny "Bonecrasher" był znany jako czołowy kick-boxer w wadze ciężkiej. Do jego największy osiągnięć jest zwycięstwo w ośmioosobowym turnieju Super Kombat Fight Club w Rumunii.

Mimo braku doświadczenia w KSW Różalski nie lekceważy swojego rywala. - Na takiego rywala przygotowuję się całe życie. Jestem zawodnikiem bardzo starej szkoły, który cały czas jest w treningu. Nie ma czegoś takiego, że jest okres przygotowawczy, że nie robię nic i nagle pojawia się walka i są te trzy czy cztery miesiące pracy. Ja cały czas pracuję - mówił w rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube.

GODZINA walki Różalski vs Zimmerman

Walka Różalski - Zimmerman na żywo odbędzie się w sobotę 18 czerwca w Toruniu. Najprawdopodobniej zawodnicy wejdą do oktagonu około godziny 22:45.

RadioZET.pl