Zamknij

Robert Pasut vs Murański godzina. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

04.11.2022 08:09

Pasut vs Murański GODZINA: W co-main evencie gali Fame MMA 16 Robert "Pasut" Murański zmierzy się z Jackiem Murańskim. Walka zapowiada się niezwykle interesująco. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się ten pojedynek. Relacja i walki Fame MMA 16 live na naszym portalu.

Jacek Murański
fot. Instagram/Fame MMA

Robert "Sutonator" Pasut vs Jacek Murański to walka, która wzbudza ogromne emocje. Kibice są ciekawi zwłaszcza postawy "Starego Murana", który do tej pory mierzył się tylko z Arkadiuszem Tańculą i to dwukrotnie. W żadnym z tych pojedynków nie pokazał jednak praktycznie niczego, poza dobra odpornością na ciosy. Sam Tańcula miał nadzieję, że dzięki tym wygranym pozbędzie się Murańskiego z Fame MMA, o czym mówił w rozmowie z naszym portalem.

loader

- O ile po walce z Mateuszem się pogodziłem, o tyle jego ojciec powinien zniknąć z internetu. Nawet rozmawiałem z federacją, że jak ich pokonam, to raczej będą wygaszać Jacka. A tu się okazuje, że ktoś wziął z nim walkę... Ogólnie wiele osób dostało propozycję takiego pojedynku i nie skorzystało z niej. Właśnie po to, by nie dawać mu rozgłosu. I pojawił się Robert Pasut, który tę walkę wziął. I strasznie mnie to zdenerwowało. Poczułem, że cała moja robota poszła na nic. Zakopaliśmy go, a tu przychodzi Pasut, odkopuje go i daje mu pole do atencji - podkreślił.

Murański w federacji Fame MMA pozostał i teraz będzie walczyć z Robertem Pasutem. "Sutonator" nie ma dużego doświadczenia w klatce. Do tej pory mierzył się tylko z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem, ale starcie to wygrał. Potem dużo mówiło się o potencjalnej walce z Danielem Majewskim. Do niej jednak nie doszło. Rywalem Pasuta będzie Murański.

GODZINA walki Robert "Sutonator" Pasut - Jacek Murański

Walka Murański vs "Sutonator" Pasut będzie co-main eventem. To oznacza, że będzie dopiero 9. w kolejności, a po niej odbędzie się już tylko walka wieczoru. Z racji tego, że podczas Fame MMA 16 zobaczymy aż dziesięć pojedynków, możemy spodziewać się, że Murański i Pasut wejdą do klatki dopiero około godziny 24.00.

Walka Murański vs Pasut i gala Fame MMA 16 na żywo na naszym portalu. Relacja live w sobotę, 5 listopada, od godziny 20.00.

RadioZET.pl