Zamknij

Roast Marcina Najmana. Gdzie obejrzeć? Transmisja tylko w PPV

05.02.2021 18:46
Roast Marcina Najmana
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Roast Marcina Najmana odbędzie się w piątek, 5 lutego, o godz. 20.00. Transmisja tego wydarzenia będzie dostępna tylko stream online w PPV. Sprawdź, gdzie i za ile wykupić dostęp. Jak obejrzeć roast Najmana?

  • Roast Marcina Najmana odbędzie się 5 lutego o godzinie 20.00
  • Transmisja roastu Najmana będzie dostępna tylko online w PPV
  • Cena za dostęp do roastu Najmana to 14,95 zł

Marcin Najman weźmie udział w roaście tuż przed swoją pożegnalną galą MMA-VIP, która odbędzie się 13 lutego. W trakcie tego wydarzenia Najman zmierzy się z Taxi Złotówą.

Roast Marcina Najmana odbędzie się z udziałem zawodników MMA i celebrytów. Wśród zapowiedzianych gości znajdują się: wspomniany Taxi Złotówa, Bonus BGC oraz Krzysztof Skiba.

- Już 5 lutego polskie gwiazdy showbiznesu, ludzie rozrywki, mediów i sportu oraz kontrowersyjni freak-fighterzy spotkają się w jednym miejscu, aby wspólnie grillować niekwestionowanego króla Internetu ostatnich miesięcy - Marcina Najmana. Czy ostatni obrońca Jasnej Góry sprosta temu wyzwaniu? - czytamy w zapowiedzi organizatorów.

Roast Marcina Najmana. Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć?

Roast Marcina Najmana będzie transmitowany tylko online stream w internecie w systemie PPV - na stronie roastnajmana.pl. Za dostęp trzeba będzie zapłacić. Ile? 14,95 złotych.

Transmisja z roastu Najmana rozpocznie się w piątek, 5 lutego, o godz. 20.00.