Zamknij

Roast Marcina Najmana. Kiedy się odbędzie? O której godzinie? [DATA]

05.02.2021 18:47
roast Marcina Najmana
fot. mat. pras. roast Najmana

Roast Marcina Najmana poprzedzi organizowaną przez niego galę sportów walki MMA-VIP. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się roast Najmana. Data i miejsce wydarzenia została już oficjalnie potwierdzone.

  • Roast Marcina Najmana zaplanowano na piątek, 5 lutego
  • Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00
  • Transmisja roastu Najmana będzie dostępna tylko online w PPV

Roast Marcina Najmana odbędzie się w piątek, 5 lutego, o godzinie 20.00. W trakcie tego wydarzenia, oprócz głównego bohatera, udział wezmą m.in. Bonus BGC, Taxi Złotówa czy Krzysztof Skiba.

- Już 5 lutego polskie gwiazdy showbiznesu, ludzie rozrywki, mediów i sportu oraz kontrowersyjni freak-fighterzy spotkają się w jednym miejscu, aby wspólnie grillować niekwestionowanego króla Internetu ostatnich miesięcy - Marcina Najmana. Czy ostatni obrońca Jasnej Góry sprosta temu wyzwaniu? - zapowiadają organizatorzy.

Roast Najmana poprzedni główne wydarzenie, organizowane przez zawodnika sportów walki. Podczas gdy roast zaplanowano na 5 lutego, 13 lutego odbędzie się gala MMA-VIP. W jej trakcie do klatki wejdzie sam Najman, który w swojej pożegnalnej walce zmierzy się ze wspomnianym wcześniej Taxi Złotówą.

Transmisja roastu Marcina Najmana będzie dostępna tylko online w systemie PPV.

Roast Marcina Najmana - data, kiedy, o której godzinie?

  • 5 lutego, godz. 20.00
  • transmisja tylko w PPV stream w internecie
  • cena: 14,95 zł