Zamknij

RAM od Fame MMA. Tak wygląda samochód, o który walczą Ferrari i Polak

26.03.2022 19:18
Fame MMA RAM
fot. Instagram/famemmatv

Federacja Fame MMA 13 pokazała samochód, który stanowi dodatkową nagrodę dla zawodników, którzy zrobią największe "dymy" przed galą. Już teraz wiadomo, że auto otrzyma zwycięzca starcia Ferrari vs Polak. Zobacz, jak wygląda RAM przygotowany przez Fame MMA.

Jeszcze przed galą sam Boxdel (jeden z szefów organizacji) mówił, że auto warte jest ponad 300 tysięcy złotych. Przygotowane zostało przez znanego z youtube'a Buddę z kanału Budda.TV.

- Dostałem od federacji ekstremalnie mało czasu. Normalnie taki samochód przygotowuje się przez około dwa miesiące. Ja dostałem trzy tygodnie na zakup i zrobienie go - powiedział w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

RAM Fame MMA - silnik. Ile ma koni?

Jaki silnik ma RAM Fame MMA?

- To jest 5,7 litra. W okolicach 300-350 koni. Nie skupialiśmy konkretnie na tym. Skupialiśmy się na tym, jaki jest układ silnika - V8 - i na tym, jak to będzie brzmieć. Auto waży trzy tony i 150 kilogramów - powiedział Budda.

- Co jest najfajniejsze w środku? Zagłówki personalizowane pod Fame MMA. Podłokietnik wielkości telewizora z 99 roku. Nówka sztuka kierownica i system grający. No i rozmiar. Tam siedzisz jak w pokoju - podkreślił twórca auta.

Fame MMA: walka Ferrari vs Polak

Walka Ferrari vs Polak na Fame MMA 13 pierwotnie miała odbyć się w formule "no limit". Na kilka dni przed pojedynkiem Ferrari doznał jednak kontuzji. Nie chciał walczyć, ale potem dał się namówić i wejdzie do oktagonu, ale na nowych warunkach. Ostatecznie pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej w meksykańskich rękawicach. Trwać będzie trzy rundy po dwie minuty.

Gala Fame MMA 13 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl