KSW: Możliwy rewanż Pudzianowski vs Kołecki. Właściciel jest "za"

Krzysztof Sobczak
25.03.2019 18:44
Możliwy rewanż Pudzianowski vs Kołecki
fot. Sebastian Rudnicki, Piotr Pędziszewski/Facebook KSW

Będzie rewanż Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki? Wszystko na to wskazuje. Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski przyznał, że były strongman powinien otrzymać szansę na ponowne starcie z Kołeckim, bo ich pierwsza walka na gali KSW 47 zakończyła się kontuzją "Pudziana".

Zagłosuj

Czy chciałbyś/-abyś obejrzeć rewanżową walkę Pudzianowski vs Kołecki?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Walka Pudzianowski vs Kołecki była jednym z głównych wydarzeń gali KSW 47, która odbyła się 23 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Niestety ten pojedynek nie potrwał nawet jednej pełnej rundy, bo Pudzianowski nabawił się urazu mięśniowego nogi i musiał "odklepać". Po tej porażce Pudzian opublikował zdjęcia kontuzjowanej kończyny i przyznał, że będzie musiał odpoczywać przez co najmniej dwa miesiące.

Jest jednak nadzieja na ponowne starcie byłego strongmana z byłym mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów. - Nie można "Pudziana" skreślać. Pamiętajmy, że to jest kontuzja, to nie jest poddanie, ani nokaut czy decyzja. To jest po prostu sytuacja, w której ciało odmówiło posłuszeństwa. Oczywiście, nie odejmuję wygranej Szymonowi, ale uważam, że za jakiś czas, jeśli losy panów będą się rozwijały we właściwą stronę, to chcielibyśmy wszyscy zobaczyć rewanż - powiedział Maciej Kawulski w oficjalnym podsumowaniu gali na kanale KSW na YouTube.

Kiedy najbliższa gala KSW?

Do rewanżu Pudzianowski vs Kołecki na pewno nie dojdzie na dwóch najbliższych galach. KSW 48 zaplanowano bowiem już na 27 kwietnia, a KSW 49 odbędzie się 18 maja. Do tego czasu "Pudzian" nie zdoła wyleczyć kontuzji, nie mówiąc już o przygotowaniu do walki.

RadioZET.pl/YouTube KSW/KS