Zamknij

To nowy rywal Pudzianowskiego? Gigant chce pomścić Bombardiera

31.10.2021 19:58
Mariusz Pudzianowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Mariusz Pudzianowski dopiero co rozprawił się z Bombardierem na KSW 64, a już ma potencjalnego rywala. Oumar Kane zapowiedział, że chce pomścić rodaka i stanąć do walki z polskim zawodnikiem. - Jeśli dostanę propozycję i odpowiedni kontrakt, na pewno to wezmę i go pokonam - mówił.

Mariusz Pudzianowski w ostatnim czasie błyskawicznie pokonał Serigne Ousmane Dię, czyli "Bombardiera". W czasie gali KSW 64 w  zaledwie 18 sekund zdemolował Senegalczyka, notując czwarte zwycięstwo z rzędu. O ile 64. edycja Konfrontacji Sztuk Walki przeszła do historii, już pojawił się chętny do stanięcia w klatce z byłym strongmanem.

Oumar Kane "Reug" w rozmowie z telewizją Lutte TV przekonywał, że może pomścić swojego rodaka i zawalczyć z "Pudzianem".

Pudzianowski poznał nowego rywala?

- Mariusz Pudzianowski ani trochę mnie nie przeraża. Jeśli dostanę propozycję walki z nim i odpowiedni kontrakt, to ją wezmę i go pokonam - powiedział.

- Najbardziej boli mnie krytyka, Senegalczycy przecież muszą wiedzieć, że Bombardier reprezentował nasz kraj. Powinniśmy go wspierać, a nie krytykować. Nokauty przecież są powszechne w MMA i się zdarzają bardzo często - dodał.

Oumar Kane ma 29 lat i jest zapaśnikiem mającym 193 cm wzrostu. W tej chwili uczestniczy w azjatyckiej organizacji ONE Championship. W ostatniej walce został znokautowany przez Kirilla Griszczenko z Białorusi.

RadioZET.pl