Zamknij

Pudzianowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Nie tego spodziewali się internauci

Maciej Walasek
09.11.2021 18:31
Mariusz Pudzianowski
fot. Polska Press/East News

Mariusz Pudzianowski pochwalił się w sieci swoim zdjęciem z przeszłości. Zawodnik KSW opublikował fotografię, na której ważył 145 kg. Internauci nie kryli zaskoczenia.

Mariusz Pudzianowski od lat zachwyca miłośników sportu swoją determinacją i systematycznością. W swojej bogatej karierze może pochwalić się m.in. tytułami mistrza świata i Polski jako strongman, nie mając sobie równych przez lata.

Następnie "Pudzian" zakończył karierę "siłacza" i zaczął walki w KSW. Jego pierwszym pojedynkiem było starcie z Marcinem Najmanem w 2009 roku. Od tamtej pory zachwyca w oktagonie, a jego ostatnim zwycięstwem było pokonanie Serigne Ousmane "Bombardiera".

Pudzianowski z przykrą niespodzianką w sieci: Idiota się bawi

Poza sportową działalnością Pudzianowski ma własną firmę. Dodatkowo chętnie dzieli się swoimi postępami czy treningami w mediach społecznościowych, publikując InstaStories. Ostatnio Pudzianowski wrócił do czasów, kiedy rywalizował jako strongman, publikując zdjęcie z przeszłości.

Pudzianowski pokazał zdjęcie z dawnych lat

- Wykopane z laptopa. Upasiony "Pudzian" 145 kg. I ten grubas miał wytrzymać 3x5min!! Taaa, chyba leżąc. Dziś tak, ale kosztowało to 12 lat pracy i nie wspomnę, ile razy leżałem trup w rogu sali treningowej!!!! I na ch........j mi to było!! Mam dość, nigdy więcej!! Ale nieeee!!! Ja muszę iść dalej! - czytamy w opisie.

Internauci byli pełni podziwu dla Mariusza Pudzianowskiego. "Polska górą!", "najlepsza sylwetka", "szacun", "brawo, inspirujesz mnie" - pisali użytkownicy w komentarzach.

RadioZET.pl