Zamknij

Pudzianowski skomentował porażkę Błachowicza. Skierował się do młodzieży

31.10.2021 12:09
Mariusz Pudzianowski
fot. Andrzej Kulpita/East News

Mariusz Pudzianowski zabrał głos po porażce Jana Błachowicza w UFC. Były strongman okazał wsparcie "Cieszyńskiemu Księciu", a jego słowa otuchy zebrały tysiące reakcji w mediach społecznościowych.

Mariusz Pudzianowski tak jak wielu innych sportowców wspierało Jana Błachowicza przed walką w UFC. Zawodnik KSW oglądał starcie 38-latka, czym chwalił się w mediach społecznościowych. Tuż przed tym, jak Polak pojawił się w klatce, "Pudzian" napisał szczerze, że stawia na zwycięstwo "Cieszyńskiego Księcia".

- Janek Polska gurommmmmmm!!!!!!!! Ja postawiłem na Janka !! Na dobre i na złe  zawsze ze swoimi!!! - napisał na Facebooku.

Niestety, Błachowicz nie obronił mistrzowskiego pasa i przegrał z Gloverem Teixeirą przez poddanie w drugiej rundzie. O ile porażka Polaka boli, tak zdaniem Pudzianowskiego, nie można tego roztrząsać. 44-latek w komentarzu pod swoim postem, podkreślił, że będzie z Błachowiczem "na dobre i na złe". A w ostatnich słowach skierował się do młodzieży.

Pudzianowski wspiera Błachowicza po porażce w UFC

- Na dobre i na złe zawsze ze swoimi!!!! GŁOWA DO GÓRY JEDZIEMY DALEJ JANEK!!! Ps:nie zawsze wygrywamy ale zawsze ze swoimi!!!Polska gurommm!!! Nie jak wiatr zawieje!!!PAMIĘTAJCIE MŁODZI TO!!! - czytamy w komentarzu.

Pudzianowski
fot. Mariusz Pudzianowski Facebook/screen

Wsparcia Błachowiczowi udzielili także inni. Wśród nich nie zabrakło Mateusza Borka, Borysa Szyca, Andrzeja Wrony, czy Damiana Janikowskiego.

- Legendą i mistrzem jesteś i pozostaniesz na zawsze. To tylko bolesna lekcja, która stanie się w kolejnych miesiąca motywacją. Trzymaj się Jano - napisał Borek. - Odzyskanie pasa będzie smakowało jeszcze lepiej. Trzymaj się Jan - zaznaczył środkowy Projektu Warszawa.

RadioZET.pl