Zamknij

Pudzianowski - Milanović GODZINA. O której walka KSW 59?

17.03.2021 08:00
Pudzianowski - Bombardier GODZINA
fot. Igor Kralj/PIXSELL/Press Association/East News

Pudzianowski - Milanović GODZINA: W walce wieczoru gali KSW 59 Mariusz Pudzianowski miał zmierzyć się z senegalskim zapaśnikiem, znanym jako Bombardier, ale ostatniecznie wejdzie do klatki z Nikolą Milanoviciem. Kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka Pudzianowski - Milanović? Relacja na żywo z KSW 59 już dziś na żywo na sport.radiozet.pl.

  • Mariusz Pudzianowski w walce wieczoru KSW 59 zmierzy się z Milanoviciem
  • Walka Pudzianowski - Milanović rozpocznie się około godziny 23.00
  • Relacja z KSW 59 i walka Pudzian - Milanović na żywo na sport.radiozet.pl

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW po długiej przerwie. Ostatni raz najsilniejszy człowiek świata walczył w listopadzie 2019 roku. Okazał się wtedy lepszy od Erko Juna. Było to dla niego swego rodzaju przełamanie, bowiem dwa wcześniejsze pojedynki z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim kończył porażkami.

Do walki Pudzian vs Milanović były strongman podchodzi oczywiście w roli faworyta. Pierwotnie miał walczyć z senegalskim "Bombardierem". Nad nim górował przede wszystkim doświadczeniem. Łącznie stoczył w formule MMA aż 21 walk. Jego rywal miał na koncie tylko dwa pojedynki. W obu zaprezentował się jednak z bardzo dobrej strony i kończył je przez KO.

KSW 59. O której godzinie walka Pudzianowski - Bombardier?

Serigne Ousmane Dia znany był przede wszystkim z zapasów. W swoim dorobku miał dwa tytuły mistrza świata w tym sporcie.

W ostatniej chwili Bombardiera zastąpił jednak Nikola Milanović. To dlatego, że Sengalczyk doznał ataku wyrostka robaczkowego.

Walka Pudzianowski - Milanović będzie oczywiście starciem wieczoru. To oznacza, że obaj zawodnicy wejdą do klatki jako ostatni. O której godzinie? Pojedynek Pudzian - Milanović powinien rozpocząć się około godz. 23.00.

ZOBACZ KONIECZNIE: KSW 59 - Karta Walk. Kto walczy na gali? [ZAWODNICY, WALKI]

KSW 59 na żywo już w sobotę, 20 marca. Relacja i walki live na sport.radiozet.pl.