Zamknij

KSW 47: Walka Pudzianowski - Kołecki. Kiedy? O której godzinie?

Andreas Nicolaides
20.03.2019 20:00
Pudzianowski - Kołecki
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Walka Pudzianowski - Kołecki będzie jednym ze starć wieczoru gali KSW 47. O której godzinie walka Pudzian vs Kołecki? Relacja i wyniki gali KSW 47 na żywo na sport.radiozet.pl.

KUP BILETY NA GALĘ KSW 47: THE X-WARRIORS

Pudzianowski - Kołecki. DATA tej walki przez wielu od dawna zapisana jest w kalendarzu. W klatce spotkają się dwie wielkie siły - najsilniejszy człowiek świata i mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów.

Walka Pudzian - Kołecki na KSW 47 odbędzie się tuż przed walką wieczoru Narkun - De Fries, którzy swoją drogą także w wadze ciężkiej powalczą o mistrzowski pas tej kategorii.

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

KSW 47. Pudzian - Kołecki. DATA. Kiedy walka?

Dla Pudzianowskiego będzie to już 20. walka w KSW, dla Kołeckiego debiut w tej federacji, ale nie debiut w MMA. W tej formule mistrz olimpijski z 2008 roku stoczył siedem walk. Wygrał sześć i zanotował tylko jedną porażkę.

Pudzianowski wraca do klatki po porażce na KSW 45 z Karolem Bedorfem. Tamta walka miała mu otworzyć drzwi do pojedynku o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Pudzian przegrał jednak w pierwszej rundzie przez poddanie.

KSW 47 to, oprócz walk Pudzian vs Kołecki i Narkun vs De Fries, także pojedynek ciężkich Fernando Rodriguesa Jr z Satoshim Ishim. Do klatki wejdą również m.in. Damian Janikowski czy Borys Mańkowski.

KSW 47 - Karta Walk. Kto walczy oprócz Pudziana i Narkuna?

O której godzinie walka Pudzianowski - Kołecki?

Walka Pudzianowski - Kołecki odbędzie się w sobotę, 23 marca, około godz. 22.40 - po walce Borys Mańkowski - Norman Parke, a przed starciem Tomasz Narkun - Phil de Fries.

KSW 47 na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN