Pudzianowski - Bedorf: transmisja online i w TV. Kiedy i o której walka?

Weronika Domoradzka
08.06.2018 14:16
Pudzianowski - Bedorf: transmisja online i w TV. Kiedy i o której walka?

Pudzianowski - Bedorf: transmisja online i w telewizji. Kiedy i o której godzinie oglądać walkę Pudzianowski vs Bedorf na żywo? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wielu miłośników KSW. Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Pudzianowski - Bedorf online i w TV. Kiedy i o której transmisja walki Pudzianowski vs Bedorf na żywo? Odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» KSW 44: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 44 w Gdańsku 9.06.? «

Walka Pudzianowski - Bedorf: transmisja w TV. Kiedy walka?

KSW 44, walka Pudzianowski - Bedorf odbędzie się w sobotę, 9 czerwca w Hali Ergo Arena położonej na granicy Gdańska oraz Sopotu (Plac Dwóch Miast 1) około godziny 23:30. Dla wszystkich miłośników podobnych wydarzeń nie mamy dobrych wiadomości. Nieprzewidziana jest darmowa transmisja Pudzianowski - Bedorf w TV. Walkę w telewizji oraz internecie obejrzymy wyłącznie w systemie PPV. 

Starcie Pudzianowski vs Bedorf będzie jedną z dziewięciu walk, które zobaczymy w sobotni wieczór. Oprócz nich zmierzą się następujący zawodnicy: Kleber Koike Erbst vs Marian Ziółkowski, Michał Materla vs Martin Zawada, Tomasz Oświeciński vs Erko Jun, Filip Wolański vs Daniel Torres, Gracjan Szadziński vs Paul Redmond, Wagner Prado vs Chris Fields, Łukasz Rajewski vs Leo Zulic, Dawid Gralka vs Sebastian Przybysz.

Pudzianowski - Bedorf online. Gdzie oglądać walkę na żywo?

Przewidziana jest transmisja walki Pudzianowski - Bedorf online. Na żywo będzie można ją obejrzeć na stronie: kswtv.com. Niestety za dostęp do platformy, jak już wspominaliśmy powyżej, trzeba będzie zapłacić około 40 zł. Widzowie, którzy wykupią PPV Pudzianowski - Bedorf, będą mogli oglądać walkę do 72 godzin po zakończeniu gali.

Dodatkowo PPV Pudzianowski vs Bedorf można wykupić na platformie ipla.tv. Przed zakupem PPV KSW 44 należy utworzyć własne konto w serwisie lub zalogować się na istniejące już konto, a następnie dokonać płatności. Dostęp do transmisji Pudzianowski - Bedorf PPV oferują także między innymi UPC, Cyfrowy Polsat. Więcej szczegółowych informacji na temat tego, jak zamówić i jak korzystać z PPV znajdziecie w poniższym artykule:

» KSW 44 - PPV czy za darmo? Jak zamówić i ile kosztuje transmisja? «

Przypominamy, że Karol Bedorf jest najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW - od 2012 roku był niepokonany w ośmiu kolejnych pojedynkach. Z kolei Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW m.in. Biba Sappa, Pawła Nastulę czy Popka Monstera. 

Transmisja KSW 44 online i w TV to jednak nie wszystko. KSW 44 za darmo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki live już 9 czerwca od godz. 20.00.

RadioZET.pl/JW