KSW 51: Pudzianowski - Jun. O której godzinie walka na żywo?

08.11.2019 08:50
Pudzianowski vs Jun
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Pudzianowski vs Jun na gali KSW 51: W walce wieczoru nadchodzącej gali KSW Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Erko Junem. Sprawdź, o której godzinie walka Pudzian - Jun. Gdzie transmisja KSW 51? GODZINA Pudzianowski vs Jun. Relacja i walka Pudzian kontra Jun na żywo w sobotę na sport.radiozet.pl. O której godzinie?

KSW 51 to gala, podczas której oczy wszystkich kibiców będą zwrócone w kierunku walki Pudzianowski vs Jun. Godzina tego pojedynku oczywiście nie została dokładnie sprecyzowana, ale z racji tego, że jest to pojedynek wieczoru, odbędzie się prawdopodobnie około godz. 23.40. Walka Pudzianowski - Jun będzie rzecz jasna ostatnią na KSW 51. Tuż przed starciem z udziałem najsilniejszego świata odbędzie się pojedynek Borys Mańkowski - Vaso Bakocević.

Pudzianowski vs Jun: walka na żywo, stream online

KSW 51: Transmisja PPV i online stream. Gdzie obejrzeć?

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW po kilku miesiącach przerwy. Ostatni raz kibice oglądali walkę z jego udział w marcu tego roku. Wtedy Pudzian przegrał z Szymonem Kołecki. Wcześniej - w czerwcu 2018 roku - także zaliczył porażkę, z Karolem Bedorfem. Ostatnie jego zwycięstwo datowane jest na październik roku 2017. Wtedy Pudzian pokonał Jaya Silvę.

Jego rywal - Erko Jun może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. Na początek swojej przygody z KSW Bośniak pokonał Tomasza "Stracha" Oświecińskiego, potem rozprawił się z Popkiem, a ostatnio wygrał walkę z Akopem Szostakiem. Początkowo uznawany był za tzw. freaka. Teraz jednak zapracował sobie na walkę z absolutną legendą KSW - Mariuszem Pudzianowskim.

KSW 51: Pudzianowski vs Jun - GODZINA walki

KSW 51: Kto walczy oprócz Pudzianowskiego i Juna? [KARTA WALK]

Pudzian góruje nad swoim rywalem przede wszystkim w sile i doświadczeniu. Jun ma za sobą tylko trzy walki w KSW, Pudzianowski aż dwadzieścia.

Walka Pudzianowski - Jun na żywo odbędzie się w sobotę, 9 listopada, około godz. 23.40. Relacja z KSW 51 i walka Pudzian vs Jun live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN