Zamknij

Duże zmiany na karcie walk Prime Show MMA 2. Pojedynek Wrzoska z gigantem

05.07.2022 13:21

Organizatorzy Prime Show MMA 2 muszą mierzyć się z dużym problemem. Podczas konferencji poinformowano o zmianie zawodnika w co-main evencie. Marcin Wrzosek zmierzy się z prawdziwym gigantem.

Prime Show MMA 2
fot. Instagram screen/primemma.pl

Fani Prime Show MMA z pewnością wyczekiwali na pojedynek byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska z doświadczonym we freakfightach Gabrielem "Arabem" Al-Sulwim. Niestety na ostatniej konferencji padła informacja, że popularny raper jest chory i nie będzie w stanie wejść do oktagonu.

To duży cios dla całej gali, jednak błyskawicznie znaleziono zastępstwo. Wrzosek skrzyżuje rękawice z Piotrem Kaluskim. Ochroniarz "Oszusta z Tindera" pierwotnie miał walczyć z Ernestem Ivanidą, ale ten również wypadł z karty walk ze względów zdrowotnych. Warto dodać, że pomiędzy oboma zawodnikami będzie aż... 70 kilogramów różnicy. Kaluski ma znacznie lepsze warunki fizyczne, jednak faworytem jest Wrzosek, który trenuje MMA od kilku lat. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. 

Nowy rywal nie tylko dla Wrzoska

Do zmiany doszło także w pojedynku pomiędzy Maciejem Ratajem a Damianem "Dzikiem" Graffem. Walka miała podłoże realnego konfliktu dlatego tak wielu czekało aż obaj zawodnicy wyjdą do oktagonu. Okazuje się jednak, że Graff nie jest zdolny do walki, ze względu na złamanie Bennetta. 

- Szkoda mi przede wszystkim tych przygotowań. Ostatni miesiąc to naprawdę ostre treningu. Nawet w swoje urodziny nie piłem. Na początku chciałem wyjść tylko z jedną sprawną ręką, ale potem stwierdziłem, że jeszcze rywal przypadkowo wygra i będzie się chwalił wygraną z kaleką - mówił Graff podczas konferencji.

Duże zmiany w karcie walk Prime Show MMA 2

Organizatorzy także szybko znaleźli zastępstwo, dzięki czemu Maciej Rataj zmierzy się z Mikołajem 'VanDalem' Rdzankiem. Walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Nowy rywal Rataja ma już doświadczenie w klatce. W przeszłości miał okazje walczyć na Fame MMA. 

Gala Prime Show MMA 2 odbędzie się w sobotę 9 lipca o godzinie 20:00 w Arenie Gdańsk. Relacja live z tego wydarzenia zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl