Zamknij

Przerażająca kontuzja na gali MMA. Była gwiazda UFC złamała rywalce rękę [WIDEO]

26.11.2019 18:07
Pearl Gonzalez i Lilian Borja
fot. Screen

Przerażająca kontuzja Lilian Borjy na gali MMA w Meksyku. Była gwiazda UFC, Pearl Gonzalez, złamała rękę rywalce. Zobacz WIDEO tej makabrycznej sytuacji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pearl Gonzalez (10-4) z USA pokonała Brazylijkę Lilian Borję na gali MMA Invicta FC w meksykańskim Monterrey, jednak nie będzie przyjemnie wspominać tej walki. Doświadczona Amerykanka, która swojego czasu była gwiazdą UFC, podczas zakładania dźwigni złamała rywalce rękę z przemieszczeniem. Po zakończeniu pojedynku uklękła na macie i zakryła twarz rękami w geście żalu.

Przerażająca kontuzja na gali MMA. Pearl Gonzalez złamała rękę rywalce [WIDEO]

Jak dobrze widać na powyższym nagraniu, Borja wyglądała na wyraźnie przerażoną i zszokowaną tym, co się stało. Mimo że stała ze złamaną ręką już dobre kilkanaście sekund, sztab medyczny sportsmenki nie zareagował, co natychmiast wytknęli mu obserwatorzy gali.

Kiedy emocje opadły, Brazylijka zdobyła się jeszcze na krótki komentarz odnośnie walki:

- To była bardzo dobrze zastosowana dźwignia i tak musiało się to zakończyć... Nie zamierzam się jednak poddawać. To dla mnie cenne doświadczenie. Liczę już dni do powrotu na salę treningową. To będą tylko trzy tygodnie - podsumowała.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl