Zamknij

Prime Show MMA: Transmisja i PPV. Gdzie oglądać walki stream online?

19.02.2022 21:15

Prime Show MMA PPV. Gdzie i jak kupić dostęp? Jaka cena za PPV na Prime Show MMA? Transmisja TV i online stream Prime Show MMA - gdzie oglądać galę MMA? Gdzie w sieci obejrzeć Prime Show MMA? Jak kupić dostęp PPV na Prime Show MMA? Sprawdź najważniejsze informacje na temat nadchodzącej gali. Relacja LIVE z Prime Show MMA na sport.radiozet.pl.

Prime Show MMA: PPV, CENA. Transmisja TV, online na żywo. Jak kupić dostęp?
fot. Prime Show MMA

Prime Show MMA, nowa gala w świecie freakowego MMA w Polsce, odbędzie się w lutym 2022 roku w Łodzi. W trakcie konferencji prasowej, którą przeprowadzono we wtorek, 28 grudnia, poznaliśmy nazwiska (lub pseudonimy) większości zawodników 

Awantura na Prime MMA. Kapela dostał od Kossakowskiego [WIDEO]

Prime Show MMA: Transmisja TV, PPV

Największe emocje są związane z walką Jana Kapeli i Ziemowita Kossakowskiego, Kamerzysty z Kruszwilem, a także Stiflera z Adamem Soroko. W większości przypadków zawodnicy zakontraktowani przez Prime Show nie mają nic wspólnego ze sportem ani sztukami walki, a są youtuberami, celebrytami, czy osobami cieszącymi się sławą w internecie. 

Karta walk Prime Show MMA to także starcie Don Kasjo z Mateuszem Murańskim. Ponadto do klatki wejdą Paweł Tyburski czy Dawid Narożny.

Prime Show MMA będzie można obejrzeć jedynie za pośrednictwem Prime Show PPV.

Prime Show MMA: PPV, CENA. Jak kupić dostęp?

Galę Prime Show MMA będzie można obejrzeć tylko w PPV - za pośrednictwem platformy primemma.tv. Cena za stream rozpoczyna się od 29,99 złotych.

loader

Gala Prime Show MMA na żywo odbędzie się już 19 lutego. Relacja i walki live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl