Zamknij

Prime Show MMA 2: Kiedy i gdzie gala? O której godzinie walki?

13.06.2022 18:52
Prime Show MMA 2
fot. Instagram/Prime Show MMA 2

Prime Show MMA 2: godzina, data. Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędą się walki na gali Prime Show MMA 2? Godzina i data walk na gali Prime Show MMA.

Prime Show MMA 2, podobnie jak inauguracyjna edycja nowej organizacji mieszanych sztuk walki, budzi duże zainteresowanie. Miłośnicy MMA wierzą, że zawodnicy w oktagonie i tym razem dostarczą im sporo emocji. Na pierwszej gali w klatce oglądaliśmy m.in. Mateusza Murańskiego czy Michała "Sobotę" Sobolewskiego.

W karcie walk Prime Show MMA 2 organizatorzy zaplanowali aż jedenaście pojedynków, choć na ten moment nie znamy wszystkich uczestników gali. Wiemy natomiast, że w walce wieczoru obejrzymy starcie Norman Parke - Grzegorz "Szuli" Szulakowski.

Prime Show MMA 2: Kiedy, gdzie i o której godzinie walki?

Wśród innych zawodników znalazły się takie nazwiska jak Gabriel "Arab" Al-Sulwi, Marcin Wrzosek czy Paweł Tyburski. W karcie walk pojawił się też Jaś Kapela, który w pierwszej edycji Prime Show MMA pokonał Ziemowita "Piasta Kossakowskiego".

W innym pojedynku Serigne "Bombardier" Ousmane Dia, który ostatnio przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, zmierzy się z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem.

Prime Show MMA 2: Data i godzina gali. Kiedy walki?

Gala Prime Show MMA 2 rozpocznie się w sobotę 9 lipca o godzinie 19:30 w Gdyni. Relacja live online i wyniki gali Prime Show MMA 2 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl