Zamknij

Popek zmienił się nie do poznania. Ciężka praca dała efekty

23.11.2020 09:35
Popek Monster
fot. Instagram

Popek Monster zachwyca formą. Zawodnik Fame MMA mocno poświęca się treningom, czego efekty widzimy na jego profilu na Instagramie, który zasypywany jest kolejnymi zdjęciami z siłowni. Raper poważnie wziął się za siebie i zdecydowanie poprawił sylwetkę.

Popek Monster niemal od zawsze był dość dobrze umięśniony, jednak wszystko "przykrywał" tkanką tłuszczową. Od jakiegoś czasu robi jednak wszystko, by się jej pozbyć i... widać tego efekty. Raper nie tylko trenuje z ciężarami, ale równie często pojawia się na bieżni i pracuje nad kondycją. Czy to zwiastuje kolejną jego walkę w Fame MMA?

Popek Monster w KSW i Fame MMA

Przypomnijmy, że Popek trafił do prężnie rozwijającej się federacji po przygodzie z KSW, gdzie stoczył cztery walki. W największej polskiej federacji nie radził sobie najlepiej. Najpierw przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, później przyszło zwycięstwo nad Robertem Burneiką i dwie kolejne przegrane - z Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem.

ZOBACZ KONIECZNIE: Marcin Najman zdyskwalifikowany. Wielka awantura w klatce Fame MMA

W Fame MMA zadebiutował 5 września tego roku. Na gali w Łodzi pokonał Damiana "Stiflera" Zduńczyka przez poddanie w pierwszej rundzie.

Póki co nie ma oficjalnej informacji na temat tego, czy i kiedy Popek wróci do klatki Fame MMA. Wielce prawdopodobne jest jednak, że pojawi się już na Fame MMA 9. Data gali nie została jeszcze ogłoszona.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mamy komentarz Marcina Najmana po Fame MMA 8: "To było nie do wybaczenia"

RadioZET.pl/AN