Zamknij

Popek jest w świetnej formie fizycznej. W 4 dni zrzucił 10 kg [ZDJĘCIE]

29.04.2020 13:25
Popek schudł 10 kg w 4 dni
fot. Popek/Instagram

Paweł "Popek" Mikołajuw szykuje się do powrotu do MMA? Raper i jeden z najbardziej rozpoznawalnych "freak-fighterów" KSW pokazał, że jest w znakomitej formie fizycznej - w 4 dni zrzucił 10 kilogramów!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Popek po raz ostatni w klatce pojawił się 6 października 2018 roku na gali KSW 45 w Londynie. Przegrał wtedy przez techniczny nokaut z Erko Junem. Wcześniej uległ także Mariuszowi Pudzianowskiemu i Tomaszowi Oświecińskiemu, a jedyne zwycięstwo odniósł nad Robertem "Hardcorowym Koksem" Burneiką.

Od tego czasu nie było zbyt wielu informacji o jego powrocie do mieszanych sztuk walki. Na początku roku pojawiła się plotka, że raper mógłby zaprezentować swoje umiejętności w Fame MMA, ale do debiutu ostatecznie nie doszło.

Karolinę Kowalkiewicz czeka druga operacja? "Zdarza się, że widzę podwójnie"

Popek jest jednak w świetnej formie i prawdopodobnie w każdej chwili mógłby wskoczyć do klatki. W mediach społecznościowych chwali się nagraniami z treningów, a przed kilkoma dniami ogłosił, że w ciągu czterech dni schudł aż 10 kg!

Popek wróci do KSW?

Fame MMA nie jest jedyną opcją dla Popka, bo wciąż ma mocną pozycję w KSW. - Szczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Natomiast to jest oczywiście pytanie do niego. Jeżeli będzie chciał, my mu taką walkę umożliwimy i na pewno będzie wiele osób, które będzie to krytykować - mówił współwłaściciel organizacji Maciej Kawulski na antenie "Kanału Sportowego".

RadioZET.pl/Kanał Sportowy