Zamknij

Popek jednak wróci do KSW? Właściciel federacji: Czeka go rozmowa z nami

Andreas Nicolaides
08.10.2018 10:36
Popek, KSW
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Popek po przegranej walce z Erko Junem na KSW 45 ogłosił, że kończy karierę w MMA. Niebawem może jednak zmienić zdanie. Nakłaniać go do tego będą trenerzy i właściciele federacji KSW.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Zagłosuj

Czy Popek wróci do KSW?

Liczba głosów:

Tuż po walce z Junem Popek udzielił krótkiego wywiadu MMA Rocks. Jasno stwierdził w nim, że kończy z KSW. Głos zabrał jednak członek jego teamu, który był innego zdania. - Ja nie jestem jeszcze tego taki pewien. To na pewno nie koniec ze sportem - powiedział.

Popek ogłosił zakończenie kariery w KSW

O decyzję Popka tuż po KSW 45 zapytany został też Martin Lewandowski, właściciel federacji KSW.

- Jestem za tym, żeby Popek dalej walczył. Nadal jest zawodnikiem, który wzbudza duże emocje. To byłaby strata. Nawet jeśli nadal uchodzi za freaka, jest przez niektórych niedoceniany czy wyśmiewany, to i tak powinien zostać. Szkoda, że tak powiedział po walce, ale czeka go jeszcze rozmowa z nami - przyznał Lewandowski.

Zobacz także

Ogłaszając koniec kariery w KSW Popek dotrzymał słowa, bo jeszcze przed walką zapowiadał, że tak zrobi, jeśli przegra. Jest jednak duża szansa, że w przyszłym roku zmieni zdanie i wróci do klatki. Kibice z pewnością chętnie widzieliby go w rewanżu z Tomaszem Oświecińskim lub Erko Junem.

Ciekawie zapowiadałoby się również jego starcie z nową gwiazdą wagi ciężkiej - Martynem Fordem.

Tak wygląda nowa gwiazda KSW - Martyn Ford:

RadioZET.pl/AN