Zamknij

Popek Monster w Prime Show MMA 4. Zawalczy z gwiazdą sportów walki

28.09.2022 12:35

Paweł "Popek" Mikołajuw  związał się z federacją Prime Show MMA. Członek "Gangu Albanii" weźmie udział w walce wieczoru, gdzie jego rywalem będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.

Popek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Paweł "Popek" Mikołajuw to postać, której raczej przedstawiać nie trzeba. Samozwańczy "Król Albanii" poza muzyką postanowił spróbować swoich sił w sportach walki. I tak "Popek" miał już okazję walczyć z Mariuszem Pudzianowskim, czy Robertem Burneiką.

Występujący wcześniej w KSW i Fame MMA postanowił związać się z nową organizacją Prime Show MMA. Rywalem 43-latka będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który walczył w pierwszej edycji Prime Show MMA. W pojedynku pokonał na punkty Mateusza Murańskiego.

Walka Popek - Don Kasjo będzie jedną z dwóch walk wieczoru czwartej edycji gali w formule bokserskiej. W drugim starciu Kamila "Zusje" Smogulecka skrzyżuję rękawice z powracającą do klatki Moniką Godlewską.

loader

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat Prime Show MMA 4. Z kolei trzecia edycja odbędzie się 1 października w Radomiu.

Popek - Don Kasjo na Prime Show MMA 4

Prime Show MMA to kolejna z kilki freak fightowych organizacji, w której walczą celebryci, influencerzy, czy youtuberzy. Głównie pojedynki toczone są na zasadach MMA, ale zdarzają się też starcia w formule bokserskiej i kick-boxingu. Twarzą Prime Show jest właśnie Don Kasjo.

RadioZET.pl