Zamknij

KSW 39 Colosseum: Popek - Burneika: O której godzinie walka?

Andreas Nicolaides
24.05.2017 09:00
Popek
fot. East News

Popek - Burneika na KSW 39 - O której godzinie? Hitowa walka na KSW 39 Colosseum na Stadionie Narodowym już w sobotę, 27 maja. Sprawdź, kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek. KSW 39 Popek - Burneika o której godzinie?

Zagłosuj

Kto wygra walkę Popek - Burneika?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

To będzie bez wątpienia największy "freakfight" w historii KSW. Przed telewizory przyciągnie przede wszystkim kibiców, którym nie zależy na obejrzeniu dobrego MMA, a starcia postaci znanych z zupełnie innych sfer życia. Popek to przecież gwiazda muzyki, znana z zamiłowania do używek i konfliktów z prawem. Burneika jest z kolei kulturystą, celebrytą, gwiazdą YouTube'a. Obaj mają w MMA niewielkie doświadczenie: Popek stoczył w karierze cztery walki, Hardkorowy Koksu - dwie.

Popek - Burneika: O której godzinie walka na KSW 39?

Walka Popek - Burneika odbędzie się w sobotę, 27 maja. Zaplanowana jest jako czwarta od końca - tuż przed nią dojdzie do starcia Tomasz Narkun - Marcin Wójcik, po niej pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.

Ze względu na fakt, że trudno przewidzieć, ile potrwa każdy z pojedynków (a przed walką Popek - Burneika odbędzie się aż 7 starć), możemy jedynie oszacować potencjalną godzinę tego starcia.

Walka Popek - Burneika online odbędzie się około godz. 22.15 - 23.00. Gala KSW 39 na żywo w sobotę, 27 maja. Live online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN