Zamknij

KSW 45: Walka Popek - Jun. Kiedy? O której godzinie?

Andreas Nicolaides
04.10.2018 22:00
Popek vs Jun
fot. YouTube/KSW

Walka Popek - Jun będzie jedną z głównych gali KSW 45. Kiedy się odbędzie? O której godzinie walka Popek vs Jun? Relacja i wyniki gali KSW 45 live online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra walkę Popek - Jun?

Liczba głosów:

Popek Monster wraca do klatki KSW po zaskakującej porażce z debiutującym w MMA Tomaszem Oświecińskim. Teraz zmierzy się z Erko Junem, który w swojej pierwszej walce w KSW pokonał... właśnie Oświecińskiego. Walka Popek - Jun może być dla "Króla Albanii" starciem o być albo nie być w KSW. Za sobą ma porażki z Mariuszem Pudzianowskim i wspomnianym "Strachem". Wygrał tylko z Robertem Burneiką.

Faworytem walki Popek - Jun wydaje się ten pierwszy. Nad rywalem góruje przede wszystkim doświadczeniem. W swojej karierze Popek stoczył łącznie sześć walk w formule MMA - wygrał trzy, tyle samo przegrał.

KSW 45: Walka Popek - Jun DATA. Kiedy?

Erko Jun wyjdzie do klatki dopiero drugi raz w karierze. W starciu z Oświecińskim pokazał się jednak z bardzo dobrej strony. Na co dzień trenuje wraz z Roberto Soldiciem, byłym mistrzem KSW w wadze półśredniej. Soldić w kwietniu 2018 roku stracił pas w walce z Dricusem Du Plessisem. NA KSW 45 dojdzie do rewanżu.

Walka Popek - Jun cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Zwłaszcza, że KSW 45 odbędzie się w Wielkiej Brytanii, gdzie Popek mieszkał przez wiele lat.

Popek - Jun: O której godzinie walka KSW 45?

Walka Popek - Jun na żywo odbędzie się 6 października około godz. 22.30. Będzie to przedostatnia walka gali KSW 45.

RadioZET.pl/AN