Polsat Boxing Night i walka Tomasza Adamka NA ŻYWO!

17.04.2018 11:00

Polsat Boxing Night 2018: Noc Zemsty na żywo! Gala PBN 8 online i walka Adamek - Kalenga na sport.radiozet.pl. Czas na kolejną gale Polsat Boxing Night i walkę z udziałem Tomasza Adamka. Oprócz niego w ringu pojawi się też m.in. Mateusz Masternak. Polsat Boxing Night 2018 live w sobotę od godz. 20.00.

Polsat Boxing Night: Noc Zemsty fot. mat. pras.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tomasz Adamek nie zwalnia tempa. Na Polsat Boxing Night: Noc Zemsty stoczy swoją 58. zawodową walkę w karierze. Jego bilans cały czas jest bardzo imponujący. Wygrał aż 52 pojedynki, przegrał zaledwie 5. Swój bilans niestety lekko "popsuł" w ostatnich latach. W sześciu ostatnich starciach zanotował aż trzy porażki - z Wiaczesławem Hłazkowem, Arturem Szpilką i Erikiem Moliną.

Polsat Boxing Night ONLINE: walka Adamka w internecie

Tym razem jego rywalem będzie Joey Abell, który wygrał pięć z sześciu ostatnich walk. Starcie Adamek - Abell będzie oczywiście walką wieczoru Polsat Boxing Night 2018. Stawką tego pojedynku będzie międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej.

Walka Adamek - Abell na żywo odbędzie się tuż po starciu Masternak - Kalenga. "Master" w tym pojedynku będzie chciał zdobyć pas europejskiego mistrza WBO. Kto jeszcze powalczy na Polsat Boxing Night 8: Noc Zemsty? Adam Balski, Ewa Brodnicka czy Damian Jonak. Karta Walk Polsat Boxing Night 2018 wygląda więc bardzo emocjonująco. Łącznie w Częstochowie odbędzie się 8 walk.

Walka Adamek - Kalenga NA ŻYWO na PBN 2018

Transmisja Polsat Boxing Night: Noc Zemsty tylko w PPV. Na sport.radiozet.pl relacja na żywo online. Początek już o godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN

Oceń