Zamknij

Półnaga przyszła na ceremonię ważenia. Osobliwy protest zawodniczki MMA

29.09.2022 17:07

Helen Peralta, zawodniczka MMA, zszokowała wszystkich podczas ceremonii ważenia przed galą Invicta FC 49. Reprezentantka Dominikany pokazała się publiczności topless z zaklejonymi sutkami i wulgarnym napisem. W ten sposób zaprotestowała przeciwko działaniom... Disneya.

Helen Peralta
fot. Screen

Helen Peralta od dekady jest obecna w MMA, a od 2018 roku występuje pod szyldem organizacji Invicta. W tym okresie stoczyła osiem pojedynków, z których wygrała pięć. Na środowej gali oznaczonej numerem 49 poniosła porażkę z Brazylijką Polianą Botelho, ale wcześniej zrobiło się o niej głośno z powodu jej zachowania na ceremonii ważenia i osobliwego protestu.

Peralta w ostatnim okresie wzięła udział w filmie Disneya [firma należy do ESPN - red.] o UFC. Producent zdecydował się jednak ocenzurować scenę z jej udziałem, w której Dominikanka wpatrywała się w nagie piersi. Obraz nie znalazł się w finalnej wersji, co bardzo nie spodobało się 34-letniej zawodniczce.

Odsłoniła piersi na ceremonii ważenia [WIDEO]

Helen Peralta pojawiła się na ceremonii ważenia przed galą Invicta FC 49 półnaga, z odsłoniętymi piersiami, a sutki zakleiła taśmą. Na nich pojawił się napis: "Fuck Disney".

"Ważenie zakończone. Teraz czas na walkę! Ci, którzy wiedzą, wiedzą. Ci, którzy nie wiedzą, dowiedzą się. A dla tych, którzy nie chcą wiedzieć - wróćcie do swojego normalnego życia. Jeśli uważasz mnie za obrazoburczą, nie przepraszam. Wyobraź sobie funt silikonu pod każdą piersią, teraz jestem po prostu...odważna. Ps. Nie zabiłam się" - napisała później Peralta, która opublikowała nagranie z tego zdarzenia.

RadioZET.pl