Zamknij

Zawodnik MMA bronił przyjaciółki. Napastnik odgryzł mu kawałek ucha [FOTO]

04.07.2020 10:52
Piotr Kurowski
fot. Piotr Kurowski/Facebook

Piotr Kurowski, zawodnik MMA i trener personalny, stanął w obronie siostry swojego kolegi. Efekt? Jeden z napastników odgryzł mu... kawałek ucha!

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w centrum Warszawy. Kurowski wraz z grupą znajomych wybrał się do jednego z lokali przy ul. Parkingowej. Kiedy wychodzili, podeszło do nich trzech obcokrajowców. W trakcie szarpaniny jeden z napastników odgryzł kawałek ucha zawodnikowi MMA.

"Taki prezent dostałem w dniu moich imienin od pewnego Obywatela ze wschodu-kanibala" - napisał na Facebooku. "Takie mamy czasy w Polsce - trzech obywateli zza wschodniej granicy najpierw zaczepia siostrę kolegi i po mojej interwencji i krótkiej wymianie argumentów... jeden postanawia zabawić się w znanego boksera i odgryza mi ucho - wstyd i brak honoru obywateli ze wschodu" - dodał i opublikował zdjęcia sprzed i po operacji.

Piotr Kurowski stracił kawałek ucha [ZDJĘCIE]

Dokładniej całej zdarzenie opisał w rozmowie z "Super Expressem". - To był moment. Atakowali mnie ze wszystkich stron. Nagle jeden z nich podleciał z boku, odgryzł ucho i wypluł. Obywatel zza wschodniej granicy postanowił zabawić się w znanego boksera. Tylko na ulicy, nie na ringu - podkreślił trener personalny.

"Znany bokser" to oczywiście Mike Tyson, który w 1997 roku podczas walki dokonał identycznej czynności względem Evandera Holyfielda.

Sprawą zajęła się policja. Sprawców jeszcze nie schwytano.

Piotr Kurowski stracił kawałek ucha
fot. Piotr Kurowski/Facebook

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/se.pl