Pocałował dziennikarkę podczas wywiadu. Kobieta domaga się odszkodowania [WIDEO]

Maciej Walasek
31.03.2019 14:56
Pulew pocałował dziennikarkę
fot. kadr z wideo

Kubrat Pulew, który pokonał Bogdana Dinu w wadze ciężkiej miał doprowadzić do skandalu. Tuż po walce rozmawiał z dziennikarką Jennifer Ravalo, którą niespodziewanie pocałował. Kobieta uznała, że została poniżona i domaga się odszkodowania.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kubrat Pulew był niesamowicie szczęśliwy po zwycięstwie nad Bogdanem Dinu. W trakcie wywiadu, kiedy nie zeszły z niego emocje, nagle pocałował dziennikarkę. Jak podaje portal onet.pl, niektórzy komentatorzy uważają, że pięściarz przekroczył granicę, a inni podkreślali, że Jennifer Ravalo to jego przyjaciółka i będąc na wspólnej imprezie, śmiali się z tego, co się stało podczas rozmowy.

Zobacz także

Teraz okazuje się, że kobieta była innego zdania. Dziennikarka twierdzi, że została poniżona, a Pulew po pocałunku miał ją jeszcze złapać za pośladki. Dodatkowo Ravalo przekonuje, że na imprezie nie było zawodnika, chociaż nagrania przeczą słowom kobiety.

Zagraniczne media poinformowały, że dziennikarka wynajęła prawniczkę, która zajmuje się sprawami molestowania seksualnego. Jednym z żądań jest zawieszenie licencji zawodnika. Sam Pulew nie odniósł się do sytuacji.

RadioZET.pl/onet.pl/MW