Zamknij

Paweł Okrasa potwierdził: nie będzie gali MMA-VIP 4 w Wieluniu

28.01.2022 18:45

Paweł Okrasa potwierdził w rozmowie z Radio ZET, że "rozwiązał z Marcinem Najmanem za porozumieniem stron umowę dotyczącą organizacji gali MMA-VIP 4 w Wieluniu". Burmistrz miasta ujawnił wcześniej Polskiej Agencji Prasowej, że robi to przede wszystkim "ze względu na dobro miasta i bezpieczeństwo swojej rodziny".

Paweł Okrasa
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

- Rozwiązaliśmy z Marcinem Najmanem za porozumieniem stron umowę dotyczącą organizacji gali MMA-VIP 4 w Wieluniu" - powiedział Radio ZET burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa. - Zapraszam teraz do miasta panów Marcina Gortata, Marcina Możdżonka i Tomasza Rożka, którzy obiecali, że przyjadą, jeśli gala się nie odbędzie" - dodał burmistrz.

Wcześniej Okrasa poinformował Polską Agencję Prasową, że "sprawa może być rozwiązana jeszcze w piątek wieczorem z korzyścią dla wszystkich stron" i że "nie wyklucza rozwiązania umowy z organizatorami gali MMA w Wieluniu".

Paweł Okrasa potwierdził w Radio ZET: gala MMA-VIP 4 w Wieluniu odwołana

- Niestety w tej chwili fala agresji, która przetacza się przez media społecznościowe, jest tak duża, że zagraża bezpieczeństwu mojej rodziny - podkreślił PAP Okrasa.

Przypomnijmy, że w środę po południu doszło w Wieluniu do konfrontacji Krzysztofa Stanowskiego z Najmanem. Współprowadzący "Kanał Sportowy" przyjechał do miasta, aby spróbować nakłonić burmistrza Okrasę do wycofania się z organizacji gali MMA-VIP 4, której właścicielem jest "El Testosteron", a której twarzą został niedawno pruszkowski gangster Andrzej Zieliński ps. "Słowik". Chociaż początkowo wydawało się, że redaktor naczelny grupy "Weszło" nic nie wskórał, dziś jego interwencja zbiera owoce.

Na razie nie wiadomo czy gala MMA-VIP 4 w ogóle dojdzie do skutku, a jeśli tak, to gdzie się odbędzie. Marcin Najman wciąż nie zabrał głosu ws. rezygnacji burmistrza Wielunia ze współorganizacji jego wydarzenia.

AKTUALIZACJA: Paweł Okrasa wydał oficjalne oświadczenie ws. gali MMA-VIP 4

Na niedługo po krótkiej rozmowie z Radio ZET Paweł Okrasa wystosował na profilach w mediach społecznościowych miasta Wieluń oficjalne oświadczenie ws. odwołania współorganizacji gali MMA-VIP 4.

"OŚWIADCZENIE BURMISTRZA WIELUNIA

W związku z bezpardonowym atakiem na moich najbliższych oraz po licznych rozmowach z moimi współpracownikami, radnymi klubu "Łączy nas Wieluń" oraz mieszkańcami gminy Wieluń, którzy wyrazili negatywną opinię co do organizacji gali MMA-VIP-4, po konsultacji z Panem Marcinem Najmanem podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu umowy na wynajęcie hali WOSIR na organizację gali za porozumieniem stron.

Paweł Okrasa - Burmistrz Wielunia"

loader

RadioZET.pl