Paige VanZant wróciła do publikacji pikantnych zdjęć: "Ubrania nie są dla nas"

20.05.2020 13:23
Paige VanZant nago na Instagramie
fot. Paige VanZant/Instagram

Paige VanZant, zawodniczka UFC walcząca w kategorii muszej, kolejny raz opublikowała w sieci pikantne zdjęcie. Przez pewien czas unikała epatowania nagością, ale postanowiła wrócić do sprawdzonej praktyki.

O Paige VanZant zrobiło się głośno w plotkarskich mediach na początku kwietnia, kiedy na Instagramie opublikowała serię "nagich" zdjęć z treningów i prac domowych. - To nie jest sztuczka mediów społecznościowych. Nie chodzi o zwrócenie na siebie uwagi. Po prostu uważam, że warto rozpowszechniać to, jakim jesteśmy małżeństwem. Od ponad półtora roku mieszkamy razem, razem żyjemy i po prostu się kochamy. Chcemy pokazać, jak bawimy się ze swoją drugą połówką. To buduje też naszą wspólną relację - tłumaczyła Amerykanka w późniejszych wywiadach. W sesjach towarzyszy jej mąż, także zawodnik MMA, Austin „The Gentleman” Vanderford.

26-latka, którą na Instagramie śledzi 2,5 miliona fanów, w ostatnim okresie zaprzestała swoich praktyk i prezentowała się z nieco innej strony. We wtorek opublikowała m.in. krótki filmik z pierwszego tańca na swoim weselu, ale już dzień później na jej profilu znów zagościła nagość.

Paige VanZant NAGO na Instagramie

"Przez jakiś czas próbowaliśmy w ubraniu... To nie dla nas" - napisała Paige Van Zant, publikując wspólne nagie zdjęcie z mężem. Jej pośladki zasłania jedynie kapelusz. Małżeństwu towarzyszy pies.

Paige VanZant w UFC stoczyła do tej pory osiem walk, z których pięć wygrała. Ostatni zwycięski pojedynek z Rachael Ostovich (styczeń 2019) przypłaciła kontuzją ręki i od tamtego czasu nie pojawiała się w oktagonie. Popularność zyskała m.in. dzięki zajęciu drugiego miejsca w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

RadioZET.pl/mma.pl