Zamknij

Aktor "M jak Miłość" zawalczy w Prime Show MMA. Dostanie specjalnego rywala

29.12.2021 11:07
Tomasz Oświeciński
fot. Tomasz Oświeciński/Instagram screen

Tomasz Oświeciński wkrótce może zadebiutować w Prime Show MMA. Organizatorzy gali chętnie widzieliby w klatce trenera personalnego znanego z występów w "M jak Miłość", proponując mu zaskakującego przeciwnika.

Tomasz Oświeciński jest kuszony występem w MMA. Prime Show, którego organizatorem jest Paweł Jóźwiak (szef FEN przyp.red.), zamierza promować walki w klatce z udziałem celebrytów. Już przed pierwszą edycją w trakcie konferencji prasowej doszło do spięcia, w wyniku którego Jaś Kapela został zaatakowany przez Ziemowita Kossakowskiego. Czy taka formuła przekona popularnego trenera personalnego?

Znany z występów w "M jak Miłość" w przeszłości pojawiał się w klatce, walcząc z Popkiem i Erko Junem. Jeżeli "Strachu" zdecyduje się na debiut w Prime Show MMA, może dostać zaskakującego przeciwnika. Z informacji serwisu mma.pl wynika, że jego rywalem miałby być Jacek Murański, który pokazał się w ostatniej edycji Fame MMA.

Tomasz Oświeciński w Prime Show MMA?

Tomasz Oświeciński poza rolą w "M jak Miłość" pojawiał się w filmach Patryka Vegi. Od 2021 roku widzowie mogą oglądać go w roli Fabiana Tomczaka w serialu "Pierwsza Miłość".

Prime Show MMA: Kiedy jest gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

W pierwszej edycji Prime Show MMA wystąpi jeszcze m.in. Dawid "Ambro" Ambroziak, Lord Kruszwil i Damian "Stifler" Zduńczyk.

RadioZET.pl