Zamknij

Ogromne zainteresowanie Fame MMA 14. Właściciele spodziewają się rekordu

14.05.2022 18:10
Fame MMA 14
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Już dziś o godzinie 20:00 w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się Gala FAME 14. Wydarzenie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kibiców. Biletów brak już od ponad 3 tygodni. Właściciele FAME podkreślają, że zainteresowanie galą jest ogromne. Spodziewają się nowego rekordu sprzedaży licencji PPV. Transmisja wydarzenia odbędzie się wyłącznie w systemie PPV na platformie famemma.tv.

W walce wieczoru dojdzie do starcia, jednego z czołowych twórców polskiego "commentary" Tomasza "Gimpera" Działowego oraz Mateusza "Tromby" Trąbki - idola nastolatków, członka słynnej grupy influencerów "Ekipa".

W ramach co-main event odbędą się dwa emocjonujące pojedynki. W pierwszym z nich założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin "XAYOO" Majkut zawalczy z popularnym youtuberem, który przegrał swoją debiutancką walkę w oktagonie podczas FAME 13, Sergiuszem "Nitro" Górskim.

ZOBACZ KONIECZNIE: KARTA WALK FAME MMA 14

W drugim, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia Agata "Fagata" Fąk zmierzy się z debiutującą w oktagonie Moniką „Moną” Kociołek.

Niezwykle ciekawe zapowiada się także walka skonfliktowanych ze sobą zawodników, którzy wygrali swoje pojedynki na gali FAME 13: Piotra "Szeliego" Szeligi z Normanem "Storminem" Parke. Pojedynek odbędzie się w słynnej rzymskiej klatce, co gwarantuje wielkie emocje już od pierwszych sekund. Dodatkowych wrażeń dostarczy także oryginalna formuła – zawodnicy pierwszą rundę stoczą na zasadach boksu w małych rękawicach, a kolejne dwie rundy na zasadach MMA.

Gdzie obejrzeć galę Fame MMA 14?

Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 19:30. Dwie pierwsze walki transmitowane będą w paśmie otwartym na kanale YouTube. Pozostałe 7 walk transmitowane będzie w systemie PPV.

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV Galę FAME 14 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć na żywo na platformie famemma.tv. Na tej samej platformie można już od 27.99 pln wykupić dostęp do Gali.

Gala Fame MMA 14 na żywo na sport.radiozet.pl.