Zamknij

Nowi zawodnicy w SPORT TEAM firmy Blachy Pruszyński

Nowi zawodnicy w SPORT TEAM firmy Blachy Pruszyński
fot. ---

Firma Blachy Pruszyński rozpoczęła współpracę z kolejnymi zawodnikami walk sportowych. Do zespołu SPORT TEAM, w którym już znajdują się Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Głowacki i Damian Janikowski, dołączyli Daniel „Rutek” Rutkowski i Michał Cieślak. Są nowymi ambasadorami firmy, ale nie są nowi w świecie sportu. To obiecujący zawodnicy, którzy ciężko pracują na swój sukces.

„Rutek” – ten pseudonim staje się coraz bardziej rozpoznawalny na arenach mieszanych sztuk walki. Daniel Rutkowski rozpoczął swoją karierę zawodową od zapasów. Na przestrzeni lat zdobył aż 8 medali Mistrzostw Polski. Jako zawodnik MMA zadebiutował podczas gali PLMMA 56. Dzięki determinacji udało mu się już zdobyć dwa pasy mistrzowskie organizacji Babilon MMA i FEN. Rozpoczął niedawno swoją przygodę z boksem. Stoczył już trzy walki na ringu zawodowego boksu i z entuzjazmem czeka na kolejne.

Michał Cieślak to pięściarz wagi junior ciężkiej. Jego debiut to pojedynek z Łukaszem Zygmuntem, gdzie zwyciężył jednogłośnie na punkty. W tym momencie ma za sobą aż 21 zwycięskich walk zawodowych i tylko jedną porażkę. Jest to zawodnik skoncentrowany na konkretnym celu, ale nie bierze niczego za pewnik – wierzy w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Najważniejsza jest odpowiednia motywacja i regularne treningi.

Blachy Pruszyński jest wiodącym producentem stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych - już ponad 35 lat działa na rynku budowlanym. Blachodachówki tej marki z pewnością znajdziemy na większej części polskich dachów. Nie jest to jednak firma obracająca się tylko w budownictwie jednorodzinnym. Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie szereg inwestycji, którymi warto pochwalić się w swoim portfolio. Wyroby Blachy Pruszyński wykorzystano między innymi przy inwestycjach takich jak: fabryka Toyoty w Wałbrzychu, zakład Volkswagena we Wrześni, fabryka Hyundaia w Czechach, nowy Port Lotniczy Okęcie w Warszawie, Port Lotniczy w Modlinie, tor kolarski w Pruszkowie oraz hipermarkety Leroy Merlin, Auchan, Decathlon, Galeria Mokotów, Fort Wola, Maximus, Blue City, Manufaktura w Łodzi, Silesia w Katowicach. Marka reprezentuje nie tylko wysoką jakość swoich wyrobów, ale również rodzinne wartości oraz honorowe podejście do biznesu. Dlatego współpraca z Blachy Pruszyński to zazwyczaj długotrwałe kontrakty, najczęściej oparte również na przyjaźni. Blachy Pruszyński sponsoruje nie tylko sporty walki, czyli wydarzenia z nimi związane, ale także Ligę i Reprezentację Polskiej Siatkówki. Charakterystyczne logo można zobaczyć na wielu wydarzeniach sportowych.

Więcej informacji:  https://pruszynski.com.pl/