Zamknij

Niespodziewana śmierć 27-letniego zawodnika. Świat MMA w żałobie

20.12.2021 10:49

Jordan Young nie żyje. Młody zawodnik MMA zmarł, mając zaledwie 27 lat. Informację o jego śmierci potwierdziła federacja Professional Fighters League.

Jordan Young nie żyje
fot. PFL/Twitter screen

Jordan Young nie żyje. Zawodnik znany z Professional Fighters League odszedł w wieku zaledwie 27 lat.  Jego trener Derik Sanots nie mógł uwierzyć w informację o śmierci podopiecznego.

- Dowiedziałem się o tym 20 minut przed walką innego zawodnika. Po cichu wyszedłem z szatni, znalazłem ciemny pokój na rogu i rozpłakałem się. Nie mogłam w to uwierzyć, słyszałam jego głos w mojej głowie - przyznał w mediach społecznościowych.

Na oficjalnym koncie PFL pojawił się post potwierdzający tę smutną informację. Na razie przyczyna śmierci Younga nie jest znana.

Jordan Young nie żyje

- PFL jest zasmucone informacją o odejściu Jordana Younga. Nasze myśli i modlitwy kierujemy do jego przyjaciół i rodziny w tym tragicznym czasie. Niech spoczywa w pokoju - czytamy w poście.

Jordan Young w MMA stoczył 14 walk, przegrywając tylko w dwóch z nich. Poza PFL występował także w federacji Bellator. Po raz ostatni pokazał się w klatce pod koniec października, kiedy pokonał Omariego Achmedowa.

RadioZET.pl