Zamknij

Nie żyje 19-letni zawodnik MMA. Dramatyczna śmierć sportowca

07.09.2021 18:22
wypadek samochodowy
fot. KP PSP w Lęborku/Facebook

Nie żyje 19-letni zawodnik MMA. Nastoletni Jakub zginął w wypadku samochodowym na trasie Lębork - Cewice. Na co dzień występował w klubie MMA z Bytowa.

Tragiczna śmierć zawodnika MMA. Do dramatycznego wypadku doszło w ubieglą niedzielę. 18-letni kierowca Forda Mondeo próbował wyprzedzać inny samochód, ale jadące za nim auro także chciało wyprzedzać. Nastolatek przestraszył się, odbił w prawo i z potężną siłą uderzył w drzewo. W pojeździe znalazły się trzy osoby: dwie z nich zostały ranne i trafiły do szpitala, a jedna poniosła śmierć na miejscu. "Dziennik Bałtycki" przekazał, że kierujący dopiero co zdał prawo jazdy i jeszcze nie zdążył odebrać dokumentów.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że wyprzedzał inny pojazd w trakcie, gdy był wyprzedzany przez jeszcze inny samochód. Wystraszył się tego manewru, odbił w prawo i wtedy uderzył w drzewo - powiedziała asp. Marta Szałkowska, rzeczniczka policji w Lęborku.

Nie żyje 19-letni zawodnik MMA

W wypadku samochodowym zginął Jakub, 19-letni zawodnik MMA z Fight Club MMA FURIA Bytów & PAPAJ Gym.

- Tragiczna wiadomość trafiła w dniu dzisiejszym do naszego klubu. Zawodnik naszego klubu... nasz kolega i wielu z nas przyjaciel Kuba w wieku 19 lat opuścił nasze szeregi. Trzymaj się wojowniku. Do zobaczenia po drugiej stronie - napisał klub w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/Dziennik Bałtycki