Zamknij

"Biegłam nago, krzyczałam o pomoc". Była mistrzyni UFC dotkliwie pobita

02.12.2021 19:42
Nicco Montano
fot. Nicco Montano/Instagram

Nicco Montano, pierwsza mistrzyni UFC w kategorii muszej, została dotkliwie pobita przez byłego zawodnika NFL Justina Watsona. - Biegłam nago przez korytarz, krzyczałam, by ktoś mi pomógł, a on próbował złapać mnie za włosy - opisywała 32-letnia Amerykanka.

Nicco Montano w 2017 roku wygrała 26. sezon reality show The Ultimate Fighter i zdobyła kontrakt z UFC. Nagrodą w programie był również historyczny, bo pierwszy pas w kategorii muszej. W 2018 roku Amerykanka miała bronić tytułu w starciu z Walentyną Szewczenko, jednak przed oficjalnym ważeniem trafiła do szpitala wskutek dysfunkcji nerek spowodowanej nadmiernym i zbyt szybkim zrzucaniem wagi. Walkę anulowano, a Montano straciła pas. W tym roku po kolejnych problemach z wagą najpotężniejsza organizacja MMA na świecie rozwiązała z nią umowę.

Teraz 32-latka ma jeszcze większe kłopoty. W środę na InstaStory poinformowała, że została brutalnie pobita przez byłego zawodnika National Football League (NFL), ważącego 122 kilogramy Justina Watsona.

Nicco Montano pobita

- Justin Watson stanął mi na szyi i na twarzy, a następnie kopał, złapał mnie za włosy i wciskał głowę w obramowanie łóżka - relacjonowała Montano. - Biegłam nago przez korytarz, krzyczałam, by ktoś mi pomógł, a on próbował złapać mnie za włosy. Na szczęście ktoś z obsługi hotelu usłyszał moje krzyki i przyszedł z pomocą. Jestem w Teksasie, nie wiem, gdzie on jest. Jestem przerażona - dodała.

- Jestem w szpitalu. Mam szczęście, że moja technika i siła pozwoliły mi się obronić - przyznała.

Menedżer zawodniczki dodał, że po prześwietleniu twarzy Montano została wypisana ze szpitala i ma się udać się do domu w Nowym Meksyku.

RadioZET.pl/rt.com