Narodowa Gala Boksu 2018: Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

Andreas Nicolaides
06.04.2018 19:52
Narodowa Gala Boksu trailer
fot. YouTube

Narodowa Gala Boksu na PGE Narodowym już 25 maja. Zobacz trailer Boxing Night 14 z udziałem jej wszystkich gwiazd - Artur Szpilka, Mariusz Wach, Marcin Najman czy Izu Ugonoh. Narodowa Gala Boksu na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Narodowa Gala Boksu 2018 - walki tego wydarzenia elektryzują wszystkich kibiców boksu w Polsce. Podczas jednej gali dojdzie do kilku walk, które mogłyby być pojedynczymi walkami wieczoru każdego innego wydarzenia. W walce wieczoru Boxing Night 14 zobaczymy starcie Wach - Molina. Narodowa Gala Boksu na PGE Narodowym to także wielki powrót Artura Szpilki, który po raz ostatni walczył w Polsce pod koniec 2014 roku. Tym razem zmierzy się z Dominickiem Guinnem.

Narodowa Gala Boksu 2018: trailer, zwiastun

- Dominick Guinn jest dobrym zawodnikiem. To nie jest leszcz. Nigdy nie przegrał przed czasem, to o czymś świadczy. Szykuje się dobra walka - powiedział Szpilka w rozmowie z nami.

W ringu Boxing Night 14 pojawi się tez Ewa Piątkowska. Nie zabraknie też organizatora gali - Marcina Najmana. Jego rywalem pierwotnie miał być Artur Binkowski. W ostatnim czasie pojawiła się jednak informacja, że jego miejsce zajmie Albert Sosnowski.

Na kilka tygodni przed Narodowa Gala Boksu 2018 do sieci trafił zwiastun tego wydarzenia.

Narodowa Gala Boksu 2018 WIDEO:

Narodowa Gala Boksu 2018 na żywo online w internecie

Narodowa Gala Boksu 2018 na żywo na sport.radiozet.pl. Walka Szpilka - Guinn live online. Boxing Night 14 już 25 maja.

RadioZET.pl/AN