Zamknij

NGB: Molina przyłapany na dopingu! Co z walką z Wachem?

Andreas Nicolaides
22.05.2018 18:45
Eric Molina
fot. Tomasz Radzik/East News

Walka Wach - Molina na Narodowej Gali Boksu 2018 może nie dojść do skutku. Eric Molina został przyłapany na dopingu i zawieszony aż do października 2019 roku. Narodowa Gala Boksu w Warszawie już 25 maja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wach - Molina: co z walką wieczoru na Narodowej Gali Boksu? Wciąż czekamy na komunikat organizatorów. Na tę chwilę wydaje się jednak, że walka zostanie odwołana. Nie wiemy jednak, co z Mariuszem Wachem. Być może powalczy z innym rywalem, który zastąpi zawieszonego Molinę. Czasu pozostało jednak niewiele. Narodowa Gala Boksu 2018 odbędzie się już w piątek.

Walka Wach - Molina była walką wieczoru. KARTA WALK Narodowej Gali Boksu to jednak nie tylko ten pojedynek. Kibice zobaczą na PGE Narodowym m.in. Artura Szpilka, Izu Ugonoha czy Marcina Najmana.

Eric Molina na dopingu. Co z walką Wach - Molina?

Eric Molina był na dopingu podczas walki z Anthonym Joshuą, do której doszło 10 grudnia 2016 roku. Informacja wyszła jednak na jaw dopiero teraz. Molina został zawieszony na dwa lata - w okresie od 28 października 2017 do 27 października 2019. Pięściarz przyznał się do stosowania deksametazonu, prosił jednak o skrócenie okresu zawieszenia.

Walka Molina - Wach prawdopodobnie się nie odbędzie. To oznacza, że walką wieczoru Narodowej Gali Boksu będzie starcie Szpilka - Guinn.

Narodowa Gala Boksu na żywo w piątek, 25 maja.

RadioZET.pl/AN