Narodowa Gala Boksu 2018 NA ŻYWO: Szpilka, Wach, Najman!

Andreas Nicolaides
26.03.2018 12:00
Narodowa Gala Boksu 2018
fot. mat. pras.

Narodowa Gala Boksu 2018 na żywo. Walki Boxing Night 14 za darmo w internecie na sport.radiozet.pl. Na gali zobaczymy walki z udziałem Artura Szpilki, Mariusza Wacha czy Marcina Najmana. Śledź walki Narodowej Gali Boksu 2018 live - już 25 maja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Narodowa Gala Boksu 2018: KARTA WALK wygląda bardzo imponująco. Szpilka, Wach, Najman, Binkowski, Ugonoh, Piątkowska - to tylko niektóre nazwiska, które wystąpią na Boxing Night 14 na PGE Narodowym. Oprócz walk kibice będą świadkami występów muzycznych z udziałem Edyty Górniak, Kombii i Liroya. Narodową Galę Boksu 2018 uświetni obecność Michaela Buffera, najbardziej znanego na świecie konferansjera, który od wielu lat zapowiada największe na świecie walki bokserskie.

Narodowa Gala Boksu 2018. Online wydarzenie będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

Narodowa Gala Boksu 2018: WALKI NA ŻYWO

Walka Szpilka - Guinn na żywo będzie jedną z najciekawszych podczas warszawskiej gali. Dla Artura Szpilki Narodowa Gala Boksu 2018 będzie pierwszym występem przed polską publicznością od 2014 roku. Wtedy walczył z Tomaszem Adamkiem. Od tamtej poty stoczył jeszcze pięć walk. Trzy wygrał, dwie ostatnie przegrał - z Deontayem Wilderem i Adamem Kownackim. Szczególnie zaskakująca była jego ostatnia porażka. Na zwycięstwo Kownackiego stawiało bowiem niewielu.

NGB

- Wracam po ciężkich perypetiach życiowych, po dwóch latach, dwóch nokautach... Niby jedno to było przerwanie, ale można tak powiedzieć... To będzie też dla mnie wyzwanie psychiczne, Dominick Guinn jest dobrym zawodnikiem. To nie jest leszcz. Nigdy nie przegrał przed czasem, to o czymś świadczy. Szykuje się dobra walka - powiedział Szpilka w rozmowie z nami.

Boxing Night 14 - Narodowa Gala Boksu 2018 ONLINE

Narodowa Gala Boksu 2018 na żywo na sport.radiozet.pl. Walka Szpilka - Guinn live online już 25 maja na PGE Narodowym. To będzie największa gala bokserska ostatnich lat w Polsce, a może nawet największa.

RadioZET.pl/AN