Zamknij

Narkun - De Fries GODZINA. O której godzinie walka wieczoru KSW 60?

22.04.2021 08:30
Narkun - De Fries GODZINA
fot. JAKUB WOSIK/REPORTER/EAST NEWS

Narkun - De Fries GODZINA, DATA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka wieczoru gali KSW 60. W niej Phil De Fries zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Starcie Narkun - De Fries na żywo na sport.radiozet.pl. Początek gali KSW 60 od godz. 20.00.

KSW 60 stanie pod znakiem wielkiego rewanżu. Narkun i De Fries zmierzą się w drugim bezpośrednim starciu, którego stawką będzie mistrzowski pas. Obaj zawodnicy poprzednio spotkali się w marcu 2019 roku. Wtedy, ana gali KSW 47 w Łodzi, Narkun i De Fries przewalczyli pełny dystans, czyli aż pięć razy po pięć minut. O wyniku walki zdecydowali sędziowie. Ci przyznali zwycięstwo Anglikowi.

KSW 60: GODZINA walki Tomasz Narkun - Phil De Fries

Dla Narkuna była to pierwsza porażka od 2014 roku. Od tamtego czasu pokonywał takich zawodników jak Rameau Thierry Sokodjou czy dwukrotnie Mamed Chalidow. Po porażce z De Friesem szybko wrócił na zwycięską ścieżkę. Wygrywał z Przemysławem Mysialą i Ivanem Erslanem.

De Fries natomiast kompletnie zdominował kategorię ciężką w KSW. Debiutował w polskiej federacji w kwietniu 2018 roku. W walce z Michałem Andryszakiem zdobył wtedy mistrzowski pas. Następnie bronił go w starciach z Karolem Bedorfem, Tomaszem Narkunem, Luisem Henrique i Michałem Kitą.

Faworytem walki Narkun vs De Fries wydaje się być Anglik. Przede wszystkim walka będzie się toczyć w jego kategorii wagowej - ciężkiej. Poza tym już raz udowodnił swoją wyższość nad rywalem. Narkuna nie wolno jednak skreślać. Przez lata zapracował sobie na miano jednego z najlepszych zawodników w historii federacji i niejednokrotnie udowadniał, że potrafi mierzyć się z topowymi przeciwnikami.

KARTA WALK KSW 60: Kto zawalczy na kolejnej gali?

KSW 60: O której godzinie walka Narkun - De Fries NA ŻYWO?

Pojedynek Narkun - De Fries będzie walką wieczoru gali KSW 60. To oznacza, że zawodnicy wejdą do klatki jako ostatni. O której godzinie walka Narkun - De Fries? Prawdopodobnie rozpocznie się około godz. 23.00.

KSW 60 na żywo i walka Narkun - De Fries na sport.radiozet.pl już w sobotę, 24 kwietnia.