Zamknij

Marcin Najman zaczepił środowiska LGBT. Rozpętał prawdziwą wojnę?

03.11.2021 17:30

Marcin Najman ponownie zabrał głos po gali MMA-VIP 3, wracając do walki kobiety z mężczyzną. Były zawodnik Fame MMA odniósł się do środowisk LGBT, proponując zaskakujące rozwiązanie tematu.

Marcin Najman
fot. LUKASZ KOWALSKI/POLSKAPRESS/ East News

Marcin Najman wystąpił na gali MMA-VIP 3, pokonując w walce wieczoru Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. O ile pojedynek z uczestnikiem programu "Chłopaki do wzięcia" był szeroko komentowany w sieci, większe zainteresowanie panowało wokół dwóch starć kobiety z mężczyzną.

O tym zdarzeniu rozpisywały się zagraniczne media takie jak "The Mirror" czy "The Sun". - Jak to zostało usankcjonowane? - czytaliśmy w zagranicznych tytułach. W poniedziałek Najman opublikował nagranie, w którym wyjaśniał, że była to "celowa prowokacja, mająca obnażyć hipokryzję środowisk lewicowych domagających się równouprawnienia".

Najman odpowiada na MMA-VIP 3

Zawodnik z Częstochowy we wtorek przedstawił kolejne nagranie, w którym kontynuował ten temat. - Jestem zdumiony i zaskoczonym tym, bo przecież nie była to pierwsza tego typu walka na świecie. Takie starcie odbyło się wcześniej w Rosji pomiędzy 200 kg youtuberem i zawodniczką MMA - mówił.

Marcin Najman zaczepił środowiska LGBT

Następnie Najman podał powody swojej decyzji i podjęciu takich walk. Jednocześnie zaczepił środowiska LGBT, wyjaśniając, że celowo chciał wszystkim pokazać, jak to wszystko wygląda w praktyce.

- Środowiska LGBT od dawna postulowały o równouprawnienie, więc dałem wam próbkę, jak to wygląda w praktyce. Ale skoro jest takie duże oburzenie, gdy się bije kobieta z mężczyzną, to może teraz zrobimy walkę dwie kobity na jednego chłopa? To już będzie chyba lepsze? - zakończył 42-latek.

loader

RadioZET.pl