Zamknij

Walka Najman vs Jóźwiak potwierdzona. To może być krwawe starcie

04.10.2022 18:53

Marcin Najman i Paweł Jóźwiak zmierzą się podczas gali Wotore 6, do której dojdzie 21 października w Konstancinie-Jeziornie k. Warszawy. Panowie będą bić się w samych owijkach na zasadach MMA, co może doprowadzić do krwawego starcia.

Najman vs Jóźwiak
fot. Marcin Najman/Instagram

O walce Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak mówiło się od kilku miesięcy. W ostatnim okresie panowie systematycznie nie szczędzili sobie złośliwości, podbijając tym samym zainteresowanie wydarzeniem. We wtorek oficjalnie potwierdzono to starcie.

Były mistrz Europy w kickboxingu oraz prezes FEN-u zmierzą się na zasadach MMA, co oznacza, że dozwolony będzie parter. Będą walczyć w samych owijkach, bez małych rękawic. Przy okazji ogłoszenia przedstawiono obu bohaterów wydarzenia.

Najman vs Jóźwiak: kiedy walka?

"Marcin "El Testosteron" Najman - zawodnik znany głównie ze swoich freak fightowych pojedynków. Walczył dla takich federacji jak KSW, FAME MMA, FFF, MMAAttack. Mierzył się z takimi zawodnikami jak: Mariusz Pudzianowski, Przemysław Saleta, Robert Burneika, Don Kasjo czy Trybson. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza Europy WKU w kickboxingu (formuła K1).

Paweł Jóźwiak - promotor MMA i prezes jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Były sportowiec. Rugbista i zawodnik Ogniwa Sopot, z którym w 1993 roku sięgnął po tytuł mistrza Polski. Biznesmen i entuzjasta aktywności fizycznej. Kibic Lechii Gdańsk oraz wierny sympatyk piłkarskiej reprezentacji Polski. Do walki z Marcinem Najmanem przygotowuje się pod okiem Marcina Naruszczki w warszawskim klubie Unique" - czytamy na Instagramie.

loader

Walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak na gali Wotore 6: Wielki Rewanż odbędzie się w piątek 21 października w Konstancinie-Jeziornie k. Warszawy. W trakcie wydarzenia zaprezentują się ponadto m.in. Michał "Kornik" Kornacki czy Allal “The Inquisitor” Hamza. Galę będzie można obejrzeć tylko w systemie PPV.

RadioZET.pl