Zamknij

Fame MMA 8: Najman vs Don Kasjo: O której godzinie walka? [GODZINA]

18.11.2020 20:00
Najman - Kasjo GODZINA
fot. mat. pras. Fame MMA

Najman - Don Kasjo GODZINA: Przed nami walka, na którą czekają wszyscy kibice sportów walki i Fame MMA 8. Kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek Najman - Kasjo? GODZINA walki Fame MMA 8. Sprawdź wszystkie informacje na temat walki Marcina Najmana. Gala Fame MMA 8 live - relacja trwa!

Marcin Najman w swojej czwartej walce w federacji Fame MMA zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Obaj zawodnicy nie ukrywają wzajemnej niechęci, czego dowody mieliśmy w trakcie konferencji prasowych. - Tylko z nim doświadczyłem czegoś takiego, by rozmowę sprowadzać do takiego rynsztoku. Nie jest to miłe i sympatyczne, ale nic na to nie poradzę - komentował Najman w rozmowie z RadioZET.pl.

Walka Najman - Kasjo, tak jak wspominaliśmy, będzie dla byłego zawodnika KSW już czwartym starciem w Fame MMA. Do tej pory może pochwalić się dwoma zwycięstwami i jedną porażką. Najman okazywał się lepszy od Bonusa BGC i Dariusza Kaźmierczuka. Przegrał za to w pojedynku z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Kasjusz także ma na koncie trzy walki i wszystkie wygrane. Pokonywał kolejno Adriana "Polaka" Polańskiego, Dawida "Ambro" Ambroziaka i Macieja Rataja.

Fame MMA 8: GODZINA walki Najman - Don Kasjo. Kiedy? DATA

Fame MMA 8: Jak i gdzie kupić PPV? Ile kosztuje dostęp do gali?

Czy walka Najman - Kasjo będzie ostatnią w karierze "El Testosterona"? - Życzyłbym sobie, żeby tak było - powiedział nam. Nie chciał jednak potwierdzić, że to ostateczna decyzja.

Marcin Najman dla RadioZET.pl: Czy to ostatnia walka? Nic nie jest pewne na sto procent

Fame MMA 8 stanie nie tylko pod znakiem walki Najman - Kasjo, która będzie co-main eventem. Karta Walk Fame MMA 8 to też starcie Marcin Dubiel - Kacper „Blonsky” Błoński, które będzie walką wieczoru. Do klatki wejdą też m.in. Michał "Sobota" Sobolewski, Amadeusz "Ferrari" Roślik, Paweł "Tybori" Tyburski, Piotr "Bestia" Piechowiak czy Kamila "Zusje" Smogulecka.

Najman - Kasjo GODZINA. O której godzinie walka Fame MMA 8?

Najman - Kasjo: o której godzinie odbędzie się walka? Starcie Marcin Najman - Don Kasjo będzie przedostatnią walką wieczoru, co oznacza, że wejdą do klatki około godz. 24.00.

Fame MMA 8 na żywo na sport.radiozet w sobotę, 21 listopada, od godz. 19.30.

RadioZET.pl/AN