Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolejna absurdalna walka Marcina Najmana. Pięściarz poddał się po 90 sekundach [WIDEO]

29.04.2019 11:34
sport

Marcin Najman poddał się już w pierwszej rundzie rewanżowego starcia z Rihardsem Bigisem, do którego doszło podczas gali Boxing Night 15 w Starachowicach. 40-latek ogłosił zakończenie kariery oraz chęć stoczenia pożegnalnej walki.

Najman vs Bigis II fot. Twitter/screen

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Gala Boxing Night 15 od początku była dość absurdalna. Kolejne walki, w tym Najman vs Bigis II, zapowiadał... hologram Bruce'a Buffera, brat legendarnego konferansjera Michaela Buffera.

Emocjonalna zapowiedź nijak się miała do emocji w ringu. Najman, który chciał się zrehabilitować za klęskę gali na PGE Narodowym i zrewanżować się Łotyszowi za porażkę [przez kontuzję - przyp. red.], tym razem poddał się już po 90 sekundach. Powodem przerwania pojedynku była... kontuzja barku.

"Niestety, ale zdrowia i wieku oszukać się nie da. Moja chęć rewanżu za Narodowy była tak wielka, że gdzieś zagubiłem zdrowy rozsądek. Niestety 5 miesięcy po operacji na to, by ją zrehabilitować, nie wystarczyło" - napisał Najman w mediach społecznościowych.

Marcin Najman kończy karierę

Marcin Najman przyznał jednocześnie, że była to jego ostatnia walka w karierze. Pięściarz jeszcze raz pojawi się w ringu, aby pożegnać się z kibicami. Starcie miałoby się odbyć na zasadach K-1.

"Ostatni raz byłem w ringu sobą w walce o Mistrzostwo Europy [w 2016 roku - przyp. red.] i pozostało mi te piękne chwile pamiętać" - dodał 40-latek.

RadioZET.pl/Facebook/KS

Oceń