Zamknij

Najman przegrał z Taxi Złotówą na swojej pożegnalej gali MMA-VIP

13.02.2021 23:14
Marcin Najman
fot. Polska Press/East News

Marcin Najman przegrał z Taxi Złotówą przez TKO w 2. rundzie w walce wieczoru swojej pożegnalnej gali MMA-VIP. Jak potwierdził sam "El Testosteron", była to jego ostatnia walka w karierze.

  • Marcin Najman przegrał swoją ostatnią walkę w karierze
  • Jego rywalem na gali MMA-VIP był Szymon Wrzesień, znany jako Taxi Złotówa
  • Najman po walce potwierdził, że kończy karierę

Najman kilkukrotnie toczył swoje ostatnie walki, jednak za każdym razem wracał do klatki. Przed starciem z Taxi Złotówą oznajmił, że tym razem ponownie założy rękawice tylko wtedy, gdy ktoś zaproponuje mu aż pół miliona złotych. Jak sam przyznał, jest to prawie niemożliwe.

Ostatnią w karierze walkę zawodnik z Częstochowy stoczył na własnej gali MMA-VIP. Wystąpił oczywiście w walce wieczoru. W pierwszej rundzie pokazał się z niezłej strony i zdaniem wielu wygrał ją. Dużo gorzej poradził sobie w drugiej. Wyraźnie zabrakło kondycji, co wykorzystał jego rywal. Po mocnym ciosie Najman wyraźnie się skrzywił, a po chwili Taxi Złotówa zadał jeszcze prawy na jego głowę. Sędzia w tym momencie przerwał pojedynek.

Marcin Najman kończy karierę w sportach walki

Po walce Marcin Najman potwierdził, że była to jego ostatnia walka.

Na tej samej gali toczyło się jeszcze kilka innych walk. W jednym z ciekawszych "Fit Dzik" decyzją sędziów pokonał Adriana Ciosa.