Zamknij

Najman potwierdził: będzie walczył na gołe pieści. Znamy wysokość gaży

24.05.2021 16:09
Najman potwierdził: będzie walczył na gołe pieści. Podał wysokość gaży rywala
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marcin Najman uzgodnił warunki swojej najbliższej walki. Były bokser zapowiedział, że zmierzy się w ringu z Jackiem Murańskim w pojedynku na gołe pięści. Podał też wysokość gaży, którą otrzyma jego rywal.

  • Marcin Najman w kolejnej walce zmierzy się z Jackiem Murańskim
  • Walka Najman - Murański ma odbyć się bez rękawic i bez przerw między rundami
  • Data walki Najman - Murański nie została jeszcze ogłoszona

Marcin Najman zdradził, że jego rywal otrzyma za zwycięstwo w walce 100 tys. złotych. - Twoja gaża idzie do depozytu. Zgodziłem się na wszystkie twoje warunki. To Wy weszliście mi w drogę obrażając mnie – odgrażał się Najman na swoim Instagramie.

Rywal Najmana – Jacek Murański - zwrócił na siebie uwagę mediów tuż przed Fame MMA 10. Ojciec Mateusza, zawodnika FM, był obecny na konferencjach prasowych i udzielał wielu wywiadów. Kibice szybko zaczęli domagać się walki z Najmanem. "El Testosteron" przyjął wyzwanie.

Najman - Murański na gołe pięści i bez rund? Walka już pewna

Najman od dłuższego czasu prowokuje swojego rywala zapowiadając, że pokona go w mniej niż 120 sekund. - No i widzisz, Murański. Zgodziłem się na twoje warunki. Walka bez rękawic, z łokciami, bez przerw. Ty dostaniesz wp…..l w maksymalnie dwie minuty – prowokował Najman swojego rywala.

"El Testosteron" nawiązywał też do sytuacji z gali Fame MMA, dotyczącej syna Jacka Murańskiego – Mateusza. -Ty debilu skończony. Problem masz ty. Do ringu wejdzie z tobą syn, bo nikt inny nie zrobi sobie takiego obciachu. On cię nawet nie uniesie. Będzie cię wynosił zespół medyczny – podjudzał były bokser.

Póki co nie wiemy jeszcze, kiedy mogłoby dojść do walki Najman - Murański. Wszystko wskazuje jednak na to, że odbędzie się ona na gali federacji MMA-VIP.