Zamknij

Najman osobiście odda kurtkę Stanowskiemu. Zapowiedział transmisję

19.01.2021 15:33
Marcin Najman
fot. A. Nicolaides/Radio ZET

Marcin Najman potwierdził, że Krzysztof Stanowski wygrał licytację jego kurtki na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapowiedział, że wręczy mu ją osobiście i przeprowadzi ze spotkania transmisję.

  • Krzysztof Stanowski wylicytował niebieską kurtkę Marcina Najmana
  • Najman potwierdził, że spotka się z nim i osobiście przekaże kurtkę
  • Dzięki tej licytacji wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kwota ponad 20 tys. złotych

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski od kilku miesięcy toczą słowne potyczki w mediach społecznościowych. Ich spór tym razem przyczynił się do pomocy potrzebującym. Stanowski za ponad 20 tysięcy złotych kupił niebieską kurtkę Najmana. Kwota z licytacji przekazana zostanie na rzecz potrzebujących - Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Kurtka Najmana sprzedana za ponad 20 tysięcy złotych

- Jak obiecałem, osobiście wręczę mu słynną, niebieską kurtkę Najmana w dniu finału WOŚP. Odbędzie się to w Częstochowie i zrobię z tego transmisję - powiedział Marcin Najman w najnowszym wideo, opublikowanym na jego kanale na YouTube.

- Do spotkania naszego dojdzie. Najważniejsze jest jednak to, że ponad 20 tysięcy złotych przekazane zostanie na WOŚP - dodał.

Konflikt Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim

Najman podkreślił też, że kontaktował się z nim jeden ze sponsorów, który pomagał Stanowskiemu w wygraniu licytacji.

- Sponsorowi zależało na tym, byśmy się pogodzili. Ale przecież ja się z nikim nie kłóciłem. Nie zmienię tego, że jest dziennikarskim zerem i naczelnym hejterem Polski. Tylko stwierdziłem fakt. Czekajcie na transmisję - zakończył.

Transmisję z wręczenia kurtki Marcina Najmana Krzysztofowi Stanowskiemu będzie można obejrzeć w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na kanale YouTube MMA-VPI.