Zamknij

Najman oddał kurtkę Stanowskiemu. Na scenie był razem z córką [WIDEO]

31.01.2021 19:01
Najman, Stanowski
fot. Facebook/WOŚP

Marcin Najman oddał słynną już niebieską kurtkę Krzysztofowi Stanowskiemu. W trakcie jej przekazania zawodnikowi MMA towarzyszyła córka. W zamian Stanowski sprezentował Najmanowi butelkę coca-coli.

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski spotkali się podczas oficjalnego przekazania kurtki, którą licytować było można na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć panowie od kilku miesięcy byli w konflikcie, na scenie obyło się bez awantury.

- Można było zrobić to w lepszym stylu. Krzysio Stanowski mógł wylicytować to za własną kasę, ale zrobił zbiórkę. Ważne, że na szczytny cel. WOŚP to świetna inicjatywa, sam kiedyś byłem wolontariuszem. Jeśli można było przekuć to szaleństwo w coś pozytywnego, to właśnie to robimy - powiedział Najman, po czym wręczył kurtkę Stanowskiemu.

Ten w zamian dał mu butelkę coca-coli, ale - jak się okazało - nie był to do końca trafiony prezent. - Piję colę zero - stwierdził "El Testosteron".

Coca-cola to nawiązanie do słynnego odcinka programu "Hejt park" na Kanale Sportowym, w którego trakcie Marcin Najman dopytywał Mateusza Borka i Krzysztofa Stanowskiego, "czy mają jeszcze tej kolki".

Najman wręcza kurtkę Stanowskiemu - WIDEO

Stanowski również był zadowolony, że dzięki tej akcji udało się wesprzeć WOŚP. - Zebraliśmy te 20 tysięcy złotych razem. To nie tylko ja, ale zrobiła to cała społeczność Kanału Sportowego - podkreślił.

Na koniec Najman zwrócił się jeszcze do Jurka Owsiaka. - Tak, jak obiecałem. Jurek, bez awantur, bez przypałów, wszystko spokojnie i kuluralnie - zakończył.

Kilkadziesiąt minut po przekazaniu kurtki panowie najwyraźniej się pogodzili, czego dowodem jest poniższe zdjęcie.