Zamknij

Najman wie, jak rozwiązać kłopot na granicy z Białorusią. Szalony plan

17.11.2021 08:35
Marcin Najman
fot. Marcin Najman/YouTube screen

Marcin Najman odpowiedział na wezwania internautów i wypowiedział się na temat wydarzeń na granicy z Białorusią. Zawodnik z Częstochowy ujawnił, w jaki sposób walczyłby na granicy i jakich środków mógłby użyć, aby powstrzymać nielegalny napływ migrantów.

Marcin Najman od dłuższego czasu nie jest kojarzony wyłącznie z wydarzeniami sportowymi, ale chętnie wypowiada się na inne tematy w mediach społecznościowych. Kiedy kryzys migracyjny przybrał na sile "El Testosteron" wyraził swoje wsparcie dla polskich służb, broniących granicy z Białorusią.

Później częstochowianin pozwolił sobie na odrobinę humoru w tej trudnej sytuacji, pokazując jeden z memów ze swoim udziałem, w którym znalazł się razem z premierem Mateuszem Morawieckim.

Od tego czasu napięcie na granicy polsko-białoruskiej rośnie w zastraszającym tempie, a cała Europa z niepokojem patrzy na to, co dzieje się na wschodzie naszego kraju. W poniedziałek doszło do zmasowanego ataku przy nieczynnym przejściu granicy w Kuźnicy, ale polscy funkcjonariusze dzielnie stawili czoła nielegalnym uchodźcom i odparli natarcie. Jednak wszyscy doskonale wiedzą, że to jeszcze nie koniec i do takich prób może dojść nie raz.

Najman wie, jak obronić granicę polsko-białoruską

Wobec wydarzeń Marcin Najman przedstawił w sieci swój pomysł na to, jak zabezpieczyć granicę polsko-białoruską.

Najman bezlitośnie o wulgarnym zachowaniu Jakimowicza. Nie cackał się z aktorem

- Gdyby to ode mnie zależało, na całej długości granicy z Białorusią nakazałbym wojsku zaminować pas o szerokości 100 metrów. Oczywiście co 20 metrów ustawić tabliczki informacyjne. Byłoby po problemie - napisał.

Niektórzy internauci poparli Najmana "ej, to jest dobry pomysł", "zgadzam się". Ale były też głosy sprzeciwu: "oj dostało się kilka razy po głowie i teraz mamy skutki" - czytamy w komentarzach.

RadioZET.pl